USD 41.50 41.95
  • USD 41.50 41.95
  • EUR 41.65 42.00
  • PLN 10.50 10.70
Світ вражає: NASA запропонувало побудувати на Венері літаючі міста
Вчені NASA запропонували сценарій того, як людство може заснувати на Венері незвичайні літаючі міста-колонії.

Ймовірно, в далекому минулому умови на Венері були схожі на земні. Однак за чотири мільярди років отруйна атмосфера настільки змінила вигляд і клімат Венери, що зараз вона гарячіша навіть від Меркурія – а той, нагадаємо, є найближчою до Сонця планетою, пишуть cikavosti.

Температура на Венері перевищує 460 градусів за Цельсієм через вулканічну активність і щільну, важку атмосферу, що містить вуглекислий газ. Однак над пеленою токсинів знаходиться частина атмосфери, все ще схожа на нашу – крім CO2, там багато кисню та азоту. Виходячи з цього, вчені припустили, що, в разі необхідності, людство могло б заснувати свої колонії не «на», але «над» Венерою.

Чи має це сенс? Що ж, певна логіка тут є. По-перше, якщо Венера і справді була «близнюком Землі», то глибше і детальне вивчення її особливостей допоможе вченим витягти безліч цінних відомостей про сценарії загибелі планети, який одного разу може розігратися і на Землі. По-друге, Венера набагато ближче Марса, а тому доставити на неї фахівців і техніку буде простіше і дешевше.

За словами Джеффрі Лендіса, інженера і вченого з Дослідницького центру Гленна NASA, «для створення літаючих колоній не потрібні будуть ні гелій, ні водень – гази в атмосфері самої планети зможуть підтримувати політ». При цьому, на самій планеті панує страшна спека, йдуть кислотні дощі і зовсім немає води. Так що майбутнім колоністам доведеться щодня ризикувати своїм життям, виконуючи навіть рутинну роботу



Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus