Світ вражає: ПОДЯКИ ВЕТЕРАНІВ
У Луцькій міській організації ветеранів відбулося вручення вітальної адреси міського голови Миколи Романюка і продуктових наборів учасникам бойових дій, учасникам війни, вдовам загиблих воїнів . На захід прийшли як учасники бойових дій, так і рідні і близькі тих, по причині здоров»я прикутий до ліжка,або погано ходять ножки.
По місту Луцьку жоден учасник бойових дій незалишився позаувагою.
Після вручення відзначення надійшли подяки від учасників зібрання.
По місту Луцьку жоден учасник бойових дій незалишився позаувагою.
Після вручення відзначення надійшли подяки від учасників зібрання.
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/files/users/av-2093.jpg?1721138438)
Удивительений факкт, у нас с каждим годом все больше и больше становитса ветеранов.Каждий третий горел в танку.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138438)
Штефан, Луцьк
Показати IP
14 Травня 2013 16:02
Вояки ОУН-УПА теж внесли свій вклад у визволення від гітлерівців. Ви їх, пане М.Романюк, колишній комсомольський і бізнесово-банківськвий функціонере, теж вшанували продуктовим (яка ганьба!), набором? Положили туди мила, недогризену кістку і фляжку денатури? А коб вам на старість діти та онуки так давали!
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.