Світ вражає: Працюймо на український громадський сектор!
Пропоную всім ЗМІ підтримати ініціативу колег з "Громадського простору":
"Від 16.09 годин 3 липня 2012 року Громадський Простір свідомо йде на "порушення" всіх "нових засад" мовного НеЗакону ! Усе, що надсилається до редакції російською мовою, не береться до розгляду (не кажучи вже про переклад та редагування). Працюймо на український громадський сектор, друзі-колеги!"
"Від 16.09 годин 3 липня 2012 року Громадський Простір свідомо йде на "порушення" всіх "нових засад" мовного НеЗакону ! Усе, що надсилається до редакції російською мовою, не береться до розгляду (не кажучи вже про переклад та редагування). Працюймо на український громадський сектор, друзі-колеги!"
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721136572)
Бандерам
Показати IP
5 Липня 2012 12:44
Ви боїтеся російської мови, але це не надовго, як тільки полетять нацисти всі одразу ж кинетеся таврувати українську мову. у всіх вас яскраво виражений комплекс низьковартості. Нічого вилікуємо вас.
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.