USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Марш пам'яті Героїв | Луцьк | 23 червня
Марш відбудеться в суботу, 23 червня.
Збір: 19:00 Київський майдан.
Маршрут: Київський майдан - пр-т. Волі, вул. Л. Українки, вул. Д. Галицького - Луцька тюрма.

ОБОВ'ЯЗКОВИМ АТРИБУТОМ УЧАСНИКІВ МАРШУ Є ВИШИВАНКА.

Метою заходу є вшанування більше 4 тисяч розстріляних в’язнів Луцької тюрми, які були здійснені працівниками НКВС 22-23 червня 1941 року.

Запрошуємо всіх лучан та гостей міста взяти участь в Марші та вшанувати жертв розстрілу Луцької тюрми, більшість яких звинувачувалися лише в надмірній любові до України.

Довідка:
Після початку війни 22-23 червня 1941р. співробітники НКВС відступаючи з Луцька, розстріляли близько 4 тисяч ув’язнених. Зокрема було розстріляно багато жінок, дітей та людей старшого віку, серед мертвих було 28 поляків.
Усі архіви в’язнів знищив заступник начальника тюрми при відступі поблизу Ківерців.
Коментарів: 9
Гнидава Показати IP 19 Червня 2012 15:47
А причому вишиванка? Ви чого тулите етнічне до понаднаціонального? Хіба там вбивали тільки українців? А поляків? А євреїв? А інших? Застав дурня Богу молитись, він і лоба розіб`є. Дітей зачинаєте теж у вишиванках?
йолка до Гнидава Показати IP 19 Червня 2012 20:58
Ну Гнидава, ти й гнидава...
Красне до Гнидава Показати IP 19 Червня 2012 22:11
гнидаВА, ти прийдеш, без вишиванки, чи тільки потриндіти?
Гнидава до Красне Показати IP 20 Червня 2012 11:24
Це погроза?
Hostant Показати IP 19 Червня 2012 18:55
Вышиванки - дресс-код считающих Тараса Шевченко батьком нации, гением и пророком, а Бандеру, Шухевича и прочих коллаборантов гитлеризма героями Украины. Т.е. это не просто этническое - это гораздо хуже.
зaгрeб до Hostant Показати IP 20 Червня 2012 11:44
Бaлaлaйкa, сaмовaр с бормотухой,пeрeгaр, тупоe узкоглaзоe вырaжeниe лицa дрeсс-код считaющих гомa Пушкинa пaпой нaции.А сaмоe интeрeстноe, что дeти КАЦОВ ужe при рождeнии похожи нa aлкaшeй
Я Показати IP 19 Червня 2012 23:07
Скоро же выборы . Просто придите и посмотрите под какими флагами пойдут. И все встанет на свои места. Им по сути пофиг кого поминать,лишь-бы лишний раз попиарится.
Тарас Показати IP 20 Червня 2012 07:52
Гнида ва,ти що також УКРАЇНОФОБ,як і теперішня влада??? Чи ТУПИЙ? В оголошенні ясно ж тобі написали,що ...серед мертвих було 28 поляків!!! А поляки також мають свій національний одяг,хай вони також прийдуть та вшанують НЕВИННО УБІЄННИХ! А ти ГНІДА-ВА сиди вдома і...Видно,що коли тебе зачинали,то не продавались гумові вироби і з*явився на білому світі ДЕБІЛ-ГНІДАВА
Гнидава Показати IP 20 Червня 2012 11:22
Люди, не будьте люде, і краса вас порадує. Це зказав Архімед.