USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Нужны ли концерты в Промине?
Прочитал про то, почему в Промине должен быть концертный зал.

http://www.volynpost.com/news/4271-promin-bez-kina-ne-lyshytsia--meriia

Я против. Зачем смешивать грешное с праведным? Ведь Яковлев сам говорит, что от концертов толку мало. Зачем заставлять инвестора содержать дорогой и нерентабельный БОЛЬШОЙ ЗАЛ?

разве мало, что в Луцке есть драмтеатр, где спокойно модно проводить массовые концерты? И принимать там Лепса, Сердючку или Степана Гигу? И в центре, и зал неплохой

Как по мне, это только отпугнет инвесторов.

А Я ХОЧУ, ЧТОБЫ ПРОМИНЬ ПОСКОЕЕ СТАЛ НОРМАЛЬНЫМ КИНОТЕАТРОМ!!!!!!!
Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 21 Травня 2012 13:33
Ви забули про одну річ. Драмтеатр це ОБЛАСНИЙ зал. І мерія не має ніякого відношення до нього. А місто хточе свій власний концернтий зал. Нічого дивного, що інвестор має погоджуватися на умови, які йому ставить місто.
Кіноман до Лучанин Показати IP 21 Травня 2012 17:51
Мне все равно. Я хочу нормальный кинотеатр. И я считаю, что смотреть кино на экране, который в двух километрах от тебя - это ненормально.
Кіноман до Лучанин Показати IP 21 Травня 2012 17:52
Кстати, я думаю, так считает много жителей Луцка. Поэтому ваши "місто хоче" - это просто пустые слова. Мисто не хоче - хочуть жители миста
Фанат Показати IP 21 Травня 2012 13:39
А де біситися дітлашні, яка піде слухати гурт ТІК наприклад? Вони ж танцюють, під сценою толпою збираються. Або ви уявляєте концерт Океану Ельзи в Драмтеатрі? Я ні. Я за концерти в проміні.
antikommi до Фанат Показати IP 22 Травня 2012 23:30
А дарма, що не уявляєте. В свій час Океани прекрасно відіграли в драмтеатрі.
Фома Показати IP 21 Травня 2012 14:31
Сьогодні показувати кіно у великих залах - нерентабельно. а дивитися його - незручно. В Адреналіні маленькі зали, і то ніколи повними не бувають. Інвестор буде дурак якщо не зробить так само як в Адреналіні
Іхтіандр Показати IP 21 Травня 2012 14:52
Промінь -це хлів!!!! Зрівняти з землею і зробити там аквапарк!!!!
Антон Показати IP 21 Травня 2012 15:05
депутати, спихайте кінотеатр за безцінь, хоч якось кінці з кінцями в бюджеті зведете!!!!
109 Показати IP 21 Травня 2012 20:47
Не переживайте, скоро, а саме на кінець лютого 2013 буде відкриття Порт сіті біля Там-Таму. там буде боулінг, кінотеатри, ігрові для дітей...
Кіноман до 109 Показати IP 22 Травня 2012 08:52
Мне к Там Таму - то же, что и к Адреналину. Я в ЦЕНТРЕ нормальный кинотеатр хочу!!!
Лучянин Показати IP 14 Листопада 2012 12:09
поперше некого не хвилю що ти хочеш , а подруге від проміня до адреналіна їхати 15 хв-20хв , до там-тама 10-15 , велика трата чясу правда)))))