Світ вражає: Базар в луцком Промине
Был в пятницу в Промине. Я в шоке. Какой это, нафиг, кинотеатр??? Базар, причем неряшливый и бестолковый...
Продают тапочки, носки, шмотки, продукты.
Называется это все убожество "виставка-ярмарок товарів легкої промисловості "Євростиль". Даже шар надули. Такой же кривой...
Вы представляете человека, который пойдет в Проминь покупать ...рассаду деревьев???
Капец!!!!!
Продают тапочки, носки, шмотки, продукты.
Называется это все убожество "виставка-ярмарок товарів легкої промисловості "Євростиль". Даже шар надули. Такой же кривой...
Вы представляете человека, который пойдет в Проминь покупать ...рассаду деревьев???
Капец!!!!!
Коментарів: 32
Василь
Показати IP
14 Травня 2012 15:07
Уродство. Вони б ще стільці у кіноконцертному залі розсунули і там торгувати стали. Бариги, бля
Сева до Василь
Показати IP
14 Травня 2012 21:22
+100. Гидко
Лучанин
Показати IP
14 Травня 2012 15:27
Потерпіть, люди. Промінь скоро продадуть. http://www.volynnews.com/news/city/promin_u_2015_bez_filmiv_i_bez_nazvy/
ДМК
Показати IP
14 Травня 2012 15:40
При тому всьому балагані, Промінь - збиткове більмо в центрі міста.
Ганьба!
911
Показати IP
14 Травня 2012 15:46
"рассада деревьев" - от приколов!
:0)))))
Може, саджанці, грамотію?
Вшоці
Показати IP
14 Травня 2012 15:54
Позор!!!!
вапвф
Показати IP
14 Травня 2012 16:26
а в Палаці учнівської молоді хіба не те саме?????????? ну хто заборонить це все б...ство
Gurman до вапвф
Показати IP
14 Травня 2012 21:16
Та як тут заборониш... Вихід, як на мене, будувати нормальні виставкові центри. І нормальні кінотеатри. А не робити от такі кончені гібриди
Дорогой товaрищ комсомолeц лучшe роскaжитe нeикaeтсa ли вaм вeтeрaнский обeд который вы со своими пaртeйцaми прeврaтили в обжирaловку зa счeт других.
Здрасте до зaгрeб
Показати IP
14 Травня 2012 18:04
Так вони ж все життя за рахунок інших...ідеологія така.
Кіндрат
Показати IP
14 Травня 2012 18:01
Я піду купувати, яблука, груші та сливи, а ще мені індійські ритми нада, а потім піду у клюб.
Знай наших...
Показати IP
14 Травня 2012 20:33
Спасибо жителям... Луцка за мера Романюка!!! :)
ЗАЛИШІТЬ ПРОМІНЬ ГРОМАДІ!
Показати IP
14 Травня 2012 20:57
Не бачу нічого поганого в тому, що комунальне підприємство виживає як може. Є площі, які треба здавати під ярмарку - хай здає! Вівідувачів кіно це ніяк не зачіпає
НЕ вірю до ЗАЛИШІТЬ ПРОМІНЬ ГРОМАДІ!
Показати IP
15 Травня 2012 00:15
В такому випадку базар треба відкрити і у приміщенні міськради - бюджет жеж на не наповнюється як слід...
...Якщо підприємство, замість того щоб хоч якось розвивати справу кінопрокату, починає просто площі здавати, які ніколи дял торгівлі не призначалися - це ПОГАНЕ підприємство. Це ТУПИК. Воно ніколи зі свого скрутного становища не вийде, скільки б не організовувало ярмарок.
Я б ще зрозумів, якби десь директор Променя казав: мол от почали площі здавати під ярмарки - тепер кращі копії фільмів купуємо, стали ліпші послуги надавати... Хтось чув таке???
Експерт до НЕ вірю
Показати IP
15 Травня 2012 12:47
Підтримую. Міська влада ніколи не здатна була знайти ефективного управлінця. Бо сама ним не є. ЇЇ фідка - це нагинати підприємців щоб давали гроші, або просити їх у держави. Господарювати повинен приватник, бізнесмен
Споживач
Показати IP
14 Травня 2012 21:09
В промені я колись купив курточку. Тьтка клялася, що зі Швеції і шо носитиметься вічно. Підкладка розлізлася через 1,5 місяця...
Stepan
Показати IP
15 Травня 2012 08:38
Ya zasmuchenyj. Ne buv u Lutsku 20 rokiv. Boze? ce z mil ulublenyj kinoteatr!!!! U shcho peretvoryly Ukrainu?
не Знай наших..
Показати IP
15 Травня 2012 09:11
Знай наших... Вчора 20:33 Відповісти
Спасибо жителям... Луцка---- от дурницю написав. Да після Шиби Романюк хоч порядок тримає і робить для міста не мамло у нас двір полатали і дорогу .-молодець Романюк . не все зразу можна зробити як грошей пшик.
Антон до не Знай наших..
Показати IP
15 Травня 2012 09:55
Це з одного боку. А з іншого - що він зробив, аби таку величезну махіну в центрі міста як Промінь до ладу довести? З Шибою і так все понятно - лох він. А от Романюк мав би переживати хочтрохи за Промінь
Галя
Показати IP
15 Травня 2012 10:17
Скоріше б той Промінь продали
народ
Показати IP
15 Травня 2012 11:21
до Галі: в цьому випадку не йдеться про продаж,а просто передачу у приватні руки.І ще,Галю,а ваше прізвище випадково не Поліщук?
Галя до народ
Показати IP
15 Травня 2012 11:45
Моє прізвище Наумчук, якщо вам так цікаво....
А про продаж: яка різниця між продажем і передачею у приватні руки? Його що безкоштовно віддатуть?
Не турбуйтесь, панове, там де базар, то давно приХватизовані площі. Самого Променя лишилося там - половина холу, кілька коридорів, кабінетів і зал. Все інше приХватихзовано!
DanielKelt
Показати IP
20 Жовтня 2015 18:25
Спортивная товар ото макаронистского производителя скоро стала популярной во всех государствах Европы также вне государственных границ, а постоянные покупатели быстро составили положительную оценку качество и удобство представленных деталей. В презентованом интернет - маркете бандана фото все могут просмотреть все коллекции свежего вариаций сезона осень-зимний двадцать пятнадцать-2016 и заказать товар в минимально маленькую стоимость специально для любого жаждущого ценителя италийского марки. в нас в широком вариациях есть спортивные также физкультурные головные уборы, шарфы в наборе, спортивные перчатки, шаль, снуды, кепочки, подшлемники, повязки, хустки именно для езды сидя на спортивных мотобайках, рыбалки либо лыжного спуска и много аналогичных продуктов, что будут необходимыми к любое спорт усердие и большинство дела. вся продукция есть в разных моделях цветовой гаммы, беспрерывное присутствие всех размеров, демократичные цены плюс первоклассное свойства, это все вы сможете оценить, когда купят потребителем высококачественной вещей Buff.
«Катя була абсолютно твереза та повністю екіпірована», – подруга загиблої на Драгобраті волинянки
Сьогодні 20:33
Сьогодні 20:33
Оцифрування стародруків, оновлення виставок і ремонти: новий директор заповідника «Старий Луцьк» озвучив плани
Сьогодні 19:13
Сьогодні 19:13
Рідні просять проголосувати за петицію про надання звання Героя України загиблому полковнику з Волині
Сьогодні 18:54
Сьогодні 18:54