USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Загадка Ейнштейна
Задача Ейнштейна — відома логічна задача, авторство якої приписують Альберту Ейнштейну. Вперше дана задача була видана в журналі «Life International» 17 грудня 1952 року. Через декілька місяців, 25 березня 1953 року був виданий журнал із розв'язком даної задачі та іменами кількохсот людей, які правильно її розв'язали.
Умова задачі

На одній вулиці розташовано 5 будинків різного кольору (синього, білого, жовтого, зеленого і червоного). В цих будинках живе 5 людей різних національнотей (швед, данець, англієць, німець та норвежець), які п'ють 5 різних видів напоїв (пиво, кава, чай, вода, молоко), курять 5 різних марок цигарок(Dunhill, Marlboro, Rothmans, Pall Mall та Phillip Morris) та розводять 5 різних тваринок (коні, птахи, рибки, коти та собаки).
Норвежець живе в 1 будинку.
Англієць живе в червоному будинку.
Зелений будинок знаходиться зліва від білого.
Данець п'є чай.
Хто курить Rothmans, живе біля того, хто розводить котів.
Хто живе в жовтому будинку, курить Dunhill.
Німець курить Marlboro.
Хто живе в центральному будинку, той п'є молоко.
Сусід того, хто курить Rothmans, п'є воду.
Хто курить Pall Mall, розводить пташок.
Швед розводить собак.
Норвежець живе біля синього будинку.
Хто розводить коней, живе в синьому будинку.
Хто курить Phillip Morris, п'є пиво.
В зеленому будинку п'ють каву.

Запитання: хто розводить рибок?
Коментарів: 18
просто_поц Показати IP 1 Травня 2012 08:21
Совість Волині та інші к...пи тупо мовчать.Тому що тупі..
Л А Д О М И Р Показати IP 1 Травня 2012 09:52
Якось не "патріотично". ги ги ... а як же українци, про них, шо Ейнштейн забув? Як то так без них? Їх же завжди хата скраю, вона напевне чорночервона стоїть десь там збоку.
просто_поц до Л А Д О М И Р Показати IP 1 Травня 2012 10:48
В ... своєї хати на той час не було ще довго .Бо ... --- це кочівники-азіати (угро-фіни, чудь меря та ін).Тому вони завжди всім зазадрили і з усіма воювали
Л А Д О М И Р Показати IP 1 Травня 2012 09:57
Взагалі то німці жруть сосиски і стейки, нафіга йому рибки? Точно!!! на тараньку до пивеа. Рибки мають німецьке походження!
просто_поц до Л А Д О М И Р Показати IP 1 Травня 2012 11:00
А ... не було шо жрать , то вони жрали кіслиє щі та пили буряковий чи брюквеннний квас .Іноді під час своїх кочових набігів на українців ... грабували , палили та відбирали їжу . І так вони пізнали неповторний смак сала , сосисок та стейків)))))
Л А Д О М И Р до просто_поц Показати IP 1 Травня 2012 11:30
"кочових набігів на українців" ??? Цікаво. Весь світ знає, що племя українців зародилось 20 років тому. Уявляю Ярослава Мудрого, чи Хмельницького які висловлювались "українці", "українське" і т.д. абсурд.
Л А Д О М И Р Показати IP 1 Травня 2012 10:01
З А Д Ч К А №2. Трое мужчин вошли в отель и сняли одну комнату на всех за 30$, позже владельцы отеля разобрались что эта комната стоит 25$ а не 30$ и послали посыльного отдать сдачу 5$ назад. Посыльный не знал как поделить 5$ на троих и решил отдать каждому по 1 $ а остаток 2$ оставил себе. Это получается что 3 мужчин заплатили каждый по 9$ за комнату,что в сумме 9x3=27$ и 2$ оставил себе посыльный. 27+2=29$ всего. Вопрос,куда подевался 30й $?
109 до Л А Д О М И Р Показати IP 1 Травня 2012 12:44
2дол треба не додавати,а віднімати.Ціна номера не 30,а 25.Тому 27-2=25.
olha до 109 Показати IP 13 Жовтня 2012 00:03
Зовсім проста задача!!! Нема що і думати я її вирішила за пять хвилин!
Мирослав Ватащук Показати IP 1 Травня 2012 13:20
Користувач просто_поц, Вам - попередження за порушення пунктів 1 та 2 правил коментування.
анонімус Показати IP 1 Травня 2012 13:23
німець
!!!!! Показати IP 1 Травня 2012 17:02
НІМЕЦЬ!!!
читач Показати IP 1 Травня 2012 17:35
Судячи з коментарів просто поца, створюєтся враження, що йому потрібна серйозна допомога психіатра.
Вінстон Показати IP 1 Травня 2012 19:03
Він просто ПОЦ і цим все сказано! А психіатри йому і близько непотрібні! Така болєзнь є, нажаль.
просто_поц Показати IP 1 Травня 2012 20:07
Вдячний за таку увагу до моєї скромної персони . Ваші поради лишіть при собі--- напевне що знадобляться )))))
Вінстон Показати IP 2 Травня 2012 08:14
Потрібно було спочатку подумати як себе назвати......Терпи!
просто_поц до Вінстон Показати IP 3 Травня 2012 10:06
Про те , чому я вибрав собі такий нік --- не буду "сіяти бісер" перед тобою та іншими . краще полікуйте своє почуття гумору ..)))
Юрко/психіатр Показати IP 2 Травня 2012 11:35
А весняне сонце декому добре напекло... А в нас тут затишно... Тільки сумно чомусь... Повеселитись би з новенькими!