USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Фахівці служби зайнятості долучились до акції "За чисте довкілля" (ФОТО)
24 квітня в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» фахівці обласної служби зайнятості організували суботник під назвою «Окраса землі» з благоустрою узбіччя частини автодороги «Луцьк – Ковель» поблизу села Маяки Луцького району.

Акція «За чисте довкілля» проводиться з метою приведення територій населених пунктів у належний стан, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення.
Працівники обласного, Луцьких міського та районного центрів зайнятості дружно, злагоджено та відповідально впорядковували придорожню територію, яка густо заросла деревами та чагарниками. Ускладнювали роботу купи побутового сміття і дощова погода, яка трималася впродовж усієї акції.
Працівники служби зайнятості не тільки самі працювали, а й мотивували до громадських робіт близько 20 безробітних жителів Луцького району. У пригоді учасникам суботнику став інвентар центрів зайнятості, який призначений для проведення громадських робіт: граблі, сокири, секатори, бензопили, тример. Усі були забезпечені чистими рукавицями, спеціальними жилетами та плащами від дощу. А для зрізаних та вирубаних гіляк організували роботу спеціальної техніки, яка перетворює гілля на щепу (тирсу).
В результаті проведеного заходу вдалося облагородити до 500 метрів узбіччя дороги міжнародного значення, якою невдовзі більш інтенсивно курсуватимуть гості «ЄВРО-2012» із країн Європи. А оцінити результати роботи можна за фотографіями: якою була територія узбіччя, а якою стала.

Довідково:
З ініціативи директора обласного центру зайнятості цієї весни в області систематично проводяться різноманітні екологічні акції з очищення територій від сміття, збереження природної краси Волині. Наголос ставиться не тільки на очищенні територій, а й на утриманні їх у належному стані. Так, нещодавно завершилися роботи з озеленення територій культових споруд Волині. Фахівці центрів зайнятості у співпраці із представниками державних підприємств лісової галузі організували проведення громадських робіт, під час яких безробітні висаджували саджанці дерев різних порід біля церков, храмів, молитовних домів.





Коментарів: 18
штурмбанфюрер кгб Показати IP 26 Квітня 2012 10:19
фахівці служби зайнятості --- найбільш незайняті працівники . хай приберуться
Генерал-лейтенант до штурмбанфюрер кгб Показати IP 26 Квітня 2012 12:29
А судьи КТО???????
галя до штурмбанфюрер кгб Показати IP 26 Квітня 2012 13:34
а Вам слабо так попрацювати?
Вдячна Показати IP 26 Квітня 2012 10:44
Велике СПАСИБІ (слово СПАСИБІ тут, як СПАСИ ВАС І ВАШУ хорошу справу БОГ!!!)
Вася Показати IP 26 Квітня 2012 10:53
Семенюку респект!
Да да,, Тарас там самий толковий серед усіх!!! до Вася Показати IP 26 Квітня 2012 15:45
Я голосую за Семенюка!!!
Я теж до Да да,, Тарас там самий толковий серед усіх!!! Показати IP 26 Квітня 2012 17:50
І я!!!
Ak-47 Показати IP 26 Квітня 2012 11:29
Хто ще працює? Допишіть не соромтеся...
Глядач кумедії П'ятачок Показати IP 26 Квітня 2012 13:28
Ой, не смішить дюдей. Служба зайнятості - осередок корумпованих дармоїдів, і край! За часів ЇЇ головнокомандувача Галицького прогнила геть і суботниками тут не відмажуться!!
Ось так до Глядач кумедії П'ятачок Показати IP 26 Квітня 2012 13:47
Основне питання тут в тому, що люди загадилися так, що аж служба зайнятості і можливо якісь інші починають займатися прибиранням замість того щоб виконувати свої професійні функції. Люди схаменіться, не викидайте сміття будь-де, поважайте працю інших і нашу спільну природу!
Генерал - лейтенант до Глядач кумедії П'ятачок Показати IP 26 Квітня 2012 16:54
Вот такие наблюдатели и мешают в основном людям жить!Наблюдают со стороны, хихикают, завидуют и НИЧЕГО в этой жизни не делают!!!!!
FLP Показати IP 26 Квітня 2012 14:28
Уважно перечитую новини і коментарі. Склалося враження, що постійно пише людина, яка особисто знала Галицького і він їй: а/ не догодив; б/ відмовив; в/взагалі не хотів знати. Жовчі багато, от і паскудить всіх підряд.Як би там не було, а подивіться на фотографії: молоді люди вийшли, попрацювали, а їх ще й брудом поливають.Виховайте в собі повагу до людей, злість нікого не красить.
FPL Показати IP 26 Квітня 2012 16:54
А, чесно кажучи, половина коментів саме від пташенят Галицького. Не коменти, а пояснюючи прокурору вже треба тренуватись писати!
FPP Показати IP 26 Квітня 2012 17:05
Не піартесь, марні ваші зусилля! "...що аж служба зайнятості і можливо якісь інші починають займатися прибиранням замість того щоб виконувати свої професійні функції." - в робочий час вам не за це гроши з бюджету платять! 24.04 -вівторок, робочий день, а те що Рая вам пікнік влаштувала, те піару не варте! Повстидались би хоч!
Хатуль Мадан Показати IP 26 Квітня 2012 17:27
Держслужбовці - суцільно дармоїди. Нехай попрацюють, їм корисно.
Taras Now Показати IP 26 Квітня 2012 18:01
"24 квітня в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» фахівці обласної служби зайнятості організували суботник..." - та ви там у ВОЦЗ зовсім орієнтир у часі втратили. У вівторок, 24.04 всі мали бути на робочих місцях... За що і зарплату отримуєте! А от у суботу; на ваш розсуд - суботнік, пікнік чи ще як попіаритись!
Радикал Показати IP 27 Квітня 2012 06:55
До відповідальності за прогул! Оформити як день без оплати з доганою!! "Благодійники" за рахунок держбюджету!!!
Роман020 Показати IP 27 Квітня 2012 13:59
Всім дякую за увагу!