USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55
Світ вражає: Вибори-2012 (мажоритарка): кого підтримує Інтернет
На одному всеукраїнському сайті (не знаю чи згідно з правилами «Волинських новин» можна вказувати) стартував проект «Вибори 2012».
Тут вже є виставлені потенційні кандидати по наших волинських округах та ведеться голосування за них. Розумію, що це не «живе» голосування та все ж було б цікаво почути думку волинян щодо голосування та заявлених кандидатів.

На даний час ситуація така :

Округ - №19
Центр – м. Володимир-Волинський. До складу округу входять: міста Володимир-Волинський, Нововолинськ; Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський райони.

Євген Мельник ("Свобода") 98 підтримують
Віктор Олійник ("Батьківщина") 35 підтримують
Олег Борбелюк (Партія Регіонів) 13 підтримують
Сергій Ковальчук 1 підтримують
Сергій Слабенко 1 підтримують

Округ - №20
Центр – м. Горохів. До складу округу входять: Горохівський, Локачинський, Луцький, Рожищенський, Турійський райони.

Анатолій Горбатюк (Партія Регіонів) 245 підтримують
Олег Чернецький ("Свобода") 120 підтримують
Сергій Шевчук ("Батьківщина") 27 підтримують
Степан Івахів (Партія Регіонів) 15 підтримують
Сергій Бондарчук ("Наша Україна") 4 підтримують
Сергій Мартиняк 4 підтримують
Катерина Ващук (Народна партія) 2 підтримують


Округ - №21
Центр – м. Ковель. До складу округу входять: м. Ковель; Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони.

Григорій Смітюх (Партія Регіонів) 148 підтримують
Микола Мартиненко ("Фронт Змiн") 145 підтримують
Ігор Гузь ("Фронт Змiн") 104 підтримують
Іван Смітюх (Партія Регіонів) 29 підтримують
Олег Кіндер ("Батьківщина") 26 підтримують
Борис Клімчук 21 підтримують

Округ - №22
Центр – м. Луцьк. До складу округу входить м. Луцьк.
Андрій Сажнєв 286 підтримують
Анатолій Вітів ("Свобода") 178 підтримують
Олена Голєва (Європейська партія) 23 підтримують
Анатолій Грицюк ("Батьківщина") 19 підтримують
Микола Романюк ("Наша Україна") 15 підтримують
Ігор Палиця ("Наша Україна") 8 підтримують
Андрій Козюра Наша Україна 3 підтримують
Олександр Свирида ("Батьківщина") 1 підтримують

Округ - №23
Центр – смт Маневичі. До складу округу входять: Камінь-Каширський, Ківерцівський, Любешівський, Маневицький райони.

Адам Мартинюк КПУ 182 підтримують
Ігор Єремєєв 29 підтримують


Коментарів: 23
0508322841 Показати IP 13 Квітня 2012 11:52
Козюру на панщину
Buratino до 0508322841 Показати IP 13 Квітня 2012 14:18
100%
МОНІТОРТЕ УВАЖНІШЕ!!! до 0508322841 Показати IP 13 Квітня 2012 15:06
http://kandydat2012.livetoday.org.ua/mazhorytarni-okruhy/ ВИ ЩО КЛОУНИ??? ТУТ ТРЕБА ДИВИТИСЬ ХТО І КОГО ПІДТРИМУЄ!!!
Тарас до МОНІТОРТЕ УВАЖНІШЕ!!! Показати IP 14 Квітня 2012 00:02
Що за вірусна хрень?
07 Показати IP 13 Квітня 2012 12:33
М А Р А З М. Особливо Горбатюк і ди....іл Сажнєв.
Освіта до 07 Показати IP 13 Квітня 2012 13:39
Просто там крім нього більше і нема за кого ))))))))
Степан до 07 Показати IP 13 Квітня 2012 13:48
Вибачте за тупість :( А хто такий цей Сажнев?
Антимаразм Показати IP 13 Квітня 2012 13:08
Попробую без емоцій щось по факту сказати: 1) Округ 19 – Впевнений що переможе Віктор Олійник або ж незаявлені тут «наприклад Юнак ;)» якщо дядя Петя з дядьо Борею дадуть… «Свобода» з своїм Мельником аби була б там в п’ятірці… не забувайте що Нововолинськ та Володимир В. багато військових та шахтарів навряд чи підтримають «Свобідних - радикалів» :) 2) Округ 20 – Знаю і впевнений що більшість про такого Чернецького ніколи і не чули :) Впевнений, що високий відсоток був би в Горбатюка який тим паче в свій час працював в Луцькому р-ні та сумніваюсь, що це йому потрібно, Мартиняк (якщо свині не поздихають :)) і у незаявлених тут ще кількох аграріїв буде по відсотків 10. Стосовно Катерини то все ж би радив поберегти залишки здоров’я та піти гусей пасти. Цікаво буде побачити рейтинг Івахіва враховуючи невідані селянам гроші за молоко та ціну на Воговських заправках, та ще певні факти цікаві… та в цьому окрузі переможе той хто багато буде обіцяти …. 3) Округ 21 - Хоча адмінка буде працювати на Грішу і Ваня вже на собі і зараз видно рубаху рве та думаю хороший відсоток в тому окрузі буде у бютівців, і Кіндер має (хоч невеликі) але шанси. Стосовно «юного» депутата з обласної ради :) то думаю він забуває, що змагатись з Смітюхом це не змагатись з Курилюком;). Сумніваюсь що Боря ризикне піти по цьому окрузі…. думаю його округ все ж 22 ;) 4) Округ 21 Не бачу я тут поки кандидатів бачу кілька тушок (зокрема і Палицю) які розмивають голоси і готують для когось (з бородою) плацдарм ;) 5) Округ 22 - Ну а хто ж як не він :) хто ж тоді ще в Раді Ляшка за яйця візьме )) ?
Іра Показати IP 13 Квітня 2012 13:26
З переліку я проголосувала так: 19 - Олійник 20 -Горбатюк 21 - Клімчук 22- Романюк 23 - Мартинюк
Пухлий Показати IP 13 Квітня 2012 13:32
Розсмішили Свободівці, хлопці не голосуйте так активно за себе бо ще самі повірете в те, що виграє а після виборів будете ходити ображені, що хтось щось сфальсифікував....
Папа Карло Показати IP 13 Квітня 2012 13:35
Козюра ну а куди вже ти сунешся? Ну з Гусьом все ясно там "діагноз" навіть вже ніхто не сміється ну а ти куди вже?
Здрасте Показати IP 13 Квітня 2012 14:01
Бред. Романюк, Палиця-швидше партія регіонів, а не Наша Україна, Грицюк, певно не по тому округу, немає кандидатів від Удар.
Ковельчанин. Показати IP 13 Квітня 2012 14:08
Смітюх по Ковелю :)))))))))) він що справді думає що якщо брат голова РДА то забезпечить перемогу?
Гість Показати IP 13 Квітня 2012 16:15
Думається таких сайтів до виборів буде ще десяток. І там кожен собі наклацає що хоче. Що стосується kandydat2012.livetoday то подивіться статистику відвідування - вона жалюгідна, цей, так би мовити, сайт - взагалі відвідують лише власники. Тому - таке голосування - це показова ФІГНЯ, видумана для кандидатів, яким їх виборчі команди подомальовують голоси, що не матимуть нічого спільного з реальним рейтингом, але як солодко відчути себе на сторінці в інтернеті переможцем - ПРИМІТИВІЗМ усе це.
Росинка Показати IP 13 Квітня 2012 16:16
Переглянула результати голосування на сайті по мажоритарщиках, так регіонали солідно виглядають в Україні. Рейтинг в усіх нічогенький. Я теж за Горбатюка. Його хоча б в районі знають. І Мартинюк молодець. Для свого району теж щось робить)
ддт Показати IP 13 Квітня 2012 16:51
До каких пор действующие депутаты местного уровня будут лезть в ВР.Их тут выбрали,работы не початый край,а им уже не сидится.Пусть сложат полномочия и вперёд!Они же людям много чего наобещали,пущай выполняют или уходят.
Маклай Показати IP 13 Квітня 2012 21:16
Свобода блефует, решили припугать, не очкуй Сажнев, всё там чётко, ты на последнем месте, поздравляю) ...
Ксюшка Показати IP 13 Квітня 2012 21:27
Почитал я тот бред, вот реально нне могу понять кто такой Сажнев? конь впальто мать их туда, ... ... нос суют куда им не нужно, не нравится Сажнев голосуй молча за другого, но не показывай свою зависть при всех, во ... .
бу Показати IP 13 Квітня 2012 22:33
всё это фикция.кто заказывает опрос,тот и в лидерах.
Тарас Показати IP 14 Квітня 2012 00:06
В 22 та в 20 добавився свободівець Калахан :))))) дааа в свободі почалася конкуренція :) так дивись і до публічного мордобою дойде :) :)
Абориген Показати IP 14 Квітня 2012 09:59
Погоджуюсь з антимаразмом Сашка, Івахів має рейтинг 1-3%, Палиця - 3-4%, цікаво як колега Єрємєєв - з Мартинюком на один округ всядуться, але Мартинюк віддасть округ бо піде по списку.
Альона Показати IP 14 Квітня 2012 10:36
Сажнєв поставив на коліна Вітіва. Вітів через страх перед Сажнєвим проситься у Тягнибока в список. Сажнєв погодився очолити волинську Свободу.
Тома до Альона Показати IP 14 Квітня 2012 13:45
Але зрозумівши, що сам не здатний потягнути таку місію як представництво в парламенті Сажнєв віддає своє місце досвідченому-парт-ковгоспнику Грицюку :) і все фаєр :) Луцьк наш !!! :)))