USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: 15 кроків до класичної ідеальності
1. Її бесіди повинні бути такі, ніби їх чують її батьки, друзі, подруги, начальство з роботи і чоловік, якого вона любить.
2. Ідеальна жінка кожного дня вдягається так, ніби її буде роздягати коханий мужчина.
3. Її будинок виглядає так, ніби сьогодні до неї завітають довго жданні гості.
4. Її тіло чекає повного медичного огляду молодого симпатичного лікаря.
5. Готовить їжу так - ніби вона бере участь в кулінарному конкурсі.
6. Ходить як на подіумі перед сотнею глядачів.
7. Її мова - ніби вона в прямому ефірі найпопулярнішої радіостанції країни.
8. Її рухи настільки ніжні і обережні ніби їй в будь яку хвилину можуть дати немовля на руки.
9. Її думки такі ніби їх чує Бог.
10. В неї тонке відчуття гумору, ритму та смаку.
11. Ідеальна жінка повинна бути розумна, щоб точно знати, що потрібно говорити, коли від неї чекають мовчання!
12. Ідеальна жінка доглядає не тільки за своїм тілом, а і за своєю душею.
13. Ідеальна жінка не все робить правильно, але навіть те, що вона робить не правильно, вона робить красиво.
14. Вона, як і всі має недоліки, але вміє відвернути від них увагу.
15. Ідеальна жінка знає, як можна легко перейти межу між пристрастю і ніжність, між захопленням і коханням, між любов’ю до неї і її коханням до когось.
Коментарів: 9
Лучанка Показати IP 23 Лютого 2012 11:37
Ого го го:) З ондим точно можу погодитися: з пунктом 9, бо Він їх дійсно чує... ... ... ... ... ... А ТАКОЖ ДОДАМ ПУНК 16 (виділений жирним шрифтом та підкреслений): ідельних людей НЕ ІСНУЄ ВЗАГАЛІ У СВІТІ!!!
? Показати IP 23 Лютого 2012 11:50
від такої жінки чоловіка може знудити
KJ [West UA] Показати IP 23 Лютого 2012 12:45
А ще така ідеальна жінка чекає ідеального чоловіка......до пенсіїї
AntiUkr Показати IP 23 Лютого 2012 12:52
Похоже, что возраст автора вынесен в заголовок.
Не ідеальна Показати IP 23 Лютого 2012 14:54
Вявляється, як нудно бути ідеальною,(мій неідеальний мозок ніяк не може знайти вдалого аналогу російського слова "скучно", яке найбільш сюди підходить), а ще, вибачайте, що також російською, можна сказати "тоска зеленая"! Тому всі неідельні жінки, насолоджуйтесь життям, та не отруюйте його, намагаючись загнати себе в рамки надуманих ідеалів.
зaгрeб Показати IP 23 Лютого 2012 15:06
Товарищ кацап пойми.Идеальная женщина-ето не русскоговорящая базарница с перегаром со рта
Лучанка до зaгрeб Показати IP 23 Лютого 2012 16:54
Умнічка, ти свою сутність відкрив,що кому болить...ось і твоїприховані сторони відкриті-це твоя мрія)))!!! Так тримати!!!
AntiUkr Показати IP 23 Лютого 2012 19:33
Куда заныкали украинок? Исследователи из Национального географического общества США опросили около 3,5 тысяч человек из многих стран мира. Респонденты должны были оценить фотографии жителей 200 стран мира. Казахстан представил фото жителей Алматы и Астаны. Фото оценивали участники популярной сети Facebook давая оценки такого рода: "ураган", "привлекательный", "приятный", "заурядный", "противный". Больше всего голосов получили казахстанцы – суммарный коэффициент 4,67. Второе место заняли бразильцы, с коэффициентом 4,63. В лидеры вышли кубинцы – 4,11, итальянцы – 4,02 и испанцы – 4,01. Фотографии казахстанцев понравились и жителям Папуа – Новой Гвинеи, Евросоюза, и жители Юго-Восточной Азии. Согласно данному опросу казахстанцы признаны самым красивым народом…