USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: «Шо робе сільодка?» З днем рідної мови!



З днем рідної мови, українці!
Коментарів: 8
AntiUkr Показати IP 22 Лютого 2012 10:32
Я не укр, меня не поздравляют. Почему? Нигде не сказано, что это праздник "укр мовы". Это праздник "ридной мовы". А у меня "ридна" русский язык. Пойду куплю "Львивского" пива, отмечу это глобальное событие.
Воля Показати IP 22 Лютого 2012 12:20
AntiUkr, а чого вас вітати тут. Хай вас вітають в рязані-сизрані.
Metaller Показати IP 22 Лютого 2012 15:28
AntiUkr, твій загальний розвиток вже всі помітили. Не треба виставляти його напоказ ще раз. Или повторить все вышеизложенное по-русски?
Лучанка до Metaller Показати IP 22 Лютого 2012 15:42
100%:) Розсмішив,бо те,що тут пишкть-це ті,які "умом "РАССЄЮ" не понять")))
AntiUkr Показати IP 22 Лютого 2012 17:56
Русский язык один из официальных языков ООН. Среди них укр нет. Странно- Укр.ССР одна из основателей. Почему так. Никто не может ответить. И почему то ругаются когда спрашиваеш. Иногда даже по русски. Особенно это любят делать захукры. Может кто сможет объяснить-очередная статья для Википеди будет. Опять когото обгонят, ну не католонцев, а буркина-фасионцев.
AntiUkr Показати IP 22 Лютого 2012 17:57
Лучаночка, дитяко, ты вообще ничево не понимаеш, ни умом, не п..ою
AntiUkr Показати IP 22 Лютого 2012 21:29
Нижайшая просьбочка к Metaller. Повторить все вышеизложенное в нижесказанное, но только на иврите. Такому поц-и-енту это будет не тяжело.
Metaller Показати IP 24 Лютого 2012 13:59
AntiUkr, ти тут з"явився для того, щоб всіх ображати і хамити? Видно на щось більше в тебе розуму немає. Сперечатися з такими як ти немає сенсу - люди можуть не помітити різниці. Тому відписувати щось на твої "коментарі" не буду. PS Лучаночка тут пише речі набагато розумніші і змістовніші за твої! Так що і тут ти показав свій високий "інтелектуальний" розвиток. PPS Повторювати на інших мовах не буду - вчи українську! Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина (с).