USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Актуальний анекдот про перейменування вулиць
Розмова з депутатом :
Що Ви робили минулої каденції? Перейменовував вулиці A, B у C,D.
Чим займаєтесь наразі? Перейменовую вулиці K, L,M y N,O,P.
Ваші плани? Готуюсь до наступних виборів...Вулиць ще ж багато...
Коментарів: 14
ренго Показати IP 2 Грудня 2011 09:42
Хороший анекдот! Посміявся
Лучанка Показати IP 2 Грудня 2011 10:03
Толку з того,що він готується..., а його то хтось обере?! :) Нехай готуються...,самі ж собі ями риють на шляху!!!
Анжела Романівна, депутат і педагог Показати IP 2 Грудня 2011 11:17
Панове китикани, схоже, для вас чи ковбаса, чи калбаса - однаково, аби, лишень, була. А я задоволена, що місто позбулося чужинських, відверто совкових "топонімів", бо вважаю справою честі виховувати з лучан - громадян України, а не совкових манкуртів.
зе бест до Анжела Романівна, депутат і педагог Показати IP 2 Грудня 2011 12:04
Анжела Романівно, слова то які розумні знаєте!...знімаю...шляпу (капелюха, пардон)...
Hunter до зе бест Показати IP 2 Грудня 2011 13:08
Коли людина освічена - це добре. А Ваш цинізм недоречний.
111 до Hunter Показати IP 2 Грудня 2011 23:37
в даному випадку горе от ума. їх вибирали щоб людям жити краще було - щоб робочі місця були, зарплати, садочки, порядок і чистота в місті. що там ще обіцяли? і де те все? я наприклад не памятаю обіцянок переіменувати вулицю
не байдужий до Анжела Романівна, депутат і педагог Показати IP 2 Грудня 2011 16:40
ви б краще разом з депутатами думали, як людям зарплати і пенсії попіднімати, а не як мешканців цих вулиць поганяти по БТІ для зміни назв у документах. переважній більшості байдуже, як називається вулиця на який вони живуть. а їсти хочеться кожень день. не вже в місі не має більше чим зайнятись? нехай депутати візмуть по вінику і вулиці позамітають, то тоді від них буде реальна польза, так вони тільки вредять. я б їх розпустив, пародія на місцеве самоврядування. реально стадо дармоїдів
Українець Показати IP 2 Грудня 2011 11:51
правильний анекдот, а депутати в нас завжди далекі від проблем народу. Нажаль.
Анастасія Передрій Показати IP 2 Грудня 2011 14:56
хо-хо-хо:) цитуючи видатних волинських чиновників
Олександр Показати IP 2 Грудня 2011 15:46
Тупо і примітивно... Автор жартів типу "Как дела - по не родила":)
Олександр Показати IP 2 Грудня 2011 17:28
Потому что гладиолус...
Хатуль Мадан Показати IP 2 Грудня 2011 17:49
афігенний анекдот. після якого слова сміятися?
Горохівець Показати IP 2 Грудня 2011 18:38
Доповню БАЙДУЖОГО тим, що і всі власники транспортних засобів зобовязані тепер міняти ТЕХНІЧНІ ПАСПОРТИ. А за це прийдеться платити майже чверть пенсії цим "бобрам" жирним. Ох і вимучив мене мент поганий років 15 тому, що у моєму паспорті Соборності, а в паспорті авто Малиновського. Я тоді дав на лапу і обійшлось, а коли пішов міняти в ДАІ то заплатив десь 30 грн. В черзі подібні прохачі казали "Та щоб той Кривицький здох! Він буде вілиці перейменовувати, а я маю платити!". А з іншого боку це і правильно. Кровосісі хочуть хліба з маслом.