USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Луцьк , день пам"яті загинувшим від голоду
Коментарів: 18
Совість Волині Показати IP 27 Листопада 2011 14:41
Я просто в шоке от вас господа недалёкие люди! No comments...
Хатуль Мадан до Совість Волині Показати IP 27 Листопада 2011 17:19
Пошел на..уй. Так нормально?
Здрасте до Совість Волині Показати IP 27 Листопада 2011 18:52
До психіатра сходи, маразмат.
Павло до Совість Волині Показати IP 27 Листопада 2011 23:34
Якби такі не далакі люди як брати Дебіловичі і їм подібний непотріб пережили хоч 30% того болю і страждань якого зазнав ні в чому не винний і замордований саме Український Народ в ті роки(1932-1933)їхній кругозір дуже б змінився! Хоча таким мутантам як вони які твердять про якийсь міфічний заральний голод в ті роки на території СРСР вже нічого не допоможе!!!!!! А факти і ще живі люди це є не заперечні докази яких вам д...м не викорінити!
Мирослав Ватащук Показати IP 27 Листопада 2011 20:37
Користувач Совість Волині забанений на тиждень. Ви, звичайно, маєте право висловлювати думки, але свідомий тролінг на тему мільйонів загиблих від голоду - недопустимий. Поважайте, будь ласка, інших користувачів Волинських Новин.
Хатуль Мадан до Мирослав Ватащук Показати IP 28 Листопада 2011 08:27
Дякую Вам за це. Навіть в інтернеті цинізм повинен мати якусь міру.
зaгрeб Показати IP 27 Листопада 2011 21:39
Опять брaтья сивухи нaжрaлись.Мирык дaвно порa eтих aлкaшeй в бaн.
любомльчанин Показати IP 28 Листопада 2011 07:10
на мою думку, цього "совість", треба вигнати зовсім з сайту - як може "фізіономія" іуди, "завдяки" якому було знищено і замордовано більше десяти мільйонів українців, бути присутньою на нашому сайті....
) Показати IP 28 Листопада 2011 10:07
Голод на Україні організували самі УКРАЇНЦІ. Комуністична партія України - етнічні українці - Косіор, Скляренко, Чубар, Петровський - здійснювали цю політику. Так що витріть свої фальшиві слізки, пошмаркайтесь, - ви все шукаєте ворогів зовні. Самі більші вороги України - це ті ж українці. Збагніть цю трагічну істину, якщо є чим.
rs до ) Показати IP 28 Листопада 2011 11:23
У комуністів немає національності, а є лише членство.
Exaboto до ) Показати IP 28 Листопада 2011 14:43
абсолютно згідний. На схожу тему є фільм, який являється класикою кіно - "людина в скляній будці". В ньому показано, ІМХО, нікчемність жидів в плані знищення десятків тисяч жидів декількома десятками німецьких солдат. Тому що це стадо. Вони не могли підняти бунт жертвуючи багатьма заради порятунку більшості. Так само і ми. Чому ми дозволили таке з собою вчинити? І це все продовжується дотепер. Нас знищують, русифікують, європеанізують, обкрадають, обманюють, а ми тільки кричим як те стадо баранів: Юля, Януковічь, бандерлогі, москаілі, западенци. Ми такий народ, і не варто винити в цьому Сталіна чи Януковічя. Януковічь не винний в тому що коли я вихожу з підїзду, перед дверима лежить купа сміття з розірваного пакета (ну от впадло було українцю донести 10 метрів до смітника). Це все наших рук справа і ми того варті.
rs до Exaboto Показати IP 28 Листопада 2011 15:41
Скільки пафосу і самобичування. Exaboto, в якому класі ти зараз вчишся?
Exaboto до rs Показати IP 29 Листопада 2011 11:33
якщо відкинути в сторону твої дитячі намагання образити, то судячи з тоїх слів, чим старша людина тим вона розумніша? Якщо так, то ти не рахуєш що варто забрати право голосу на виборах в людей яким, наприклад за 60 чи 70? Переважна більшість таких людей голосує за кпу проти якого ти так пнешся. До 18 молоді люди ж не мають права голосу, хоча навряд чи багато з них проголосувала за комуністів. Ти як вважаєш?
rs до Exaboto Показати IP 29 Листопада 2011 13:23
Так ти школярик ? Тоді все сходиться ;) P.S. Жоден народ не заслуговує такої участі. Розуміння цього прийде до тебе з часом (може).
Exaboto до rs Показати IP 29 Листопада 2011 15:57
так ти тупенький.....? тоді все сходиться :)). Кожен народ заслуговує на те, як він живе. А ти є тому пряме підтвердження.
кпу Показати IP 28 Листопада 2011 10:22
Согласен за Совесть Волыни.Сказано же не ГОЛОДОМОР а ГОЛОД.Всё верно!!!
Павло до кпу Показати IP 28 Листопада 2011 14:59
Саме Голодомор а не голод! Того року на наших землях був хороший урожай, а ось така наволоч якою ти підписався заходила в кожну домівку і забирала все до останньої крихти! Що свідчить саме про цілеспрямоване знищення нашого народу, а потім переселяли до нас таких мутантів як ти!!!
Хатуль Мадан до кпу Показати IP 28 Листопада 2011 19:32
кпу - це камера попереднього увязнення. за що сидиш?