USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Табачник хоче зобов'язати чиновників говорити російською
Держчиновники обов'язково мають володіти російською мовою.

Про це в інтерв'ю журналу "Обрати внимание" заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

Як вважає міністр, "прийняття закону в новій редакції про мову, де на чільне місце будуть поставлені просто права людини, не більше і не менше здатне об'єднати всю країну".

"Хочеш бути чиновником, перебувати на держслужбі, будь ласка, ти повинен абсолютно вільно володіти двома мовами - українською та російською", - підкреслив він.

"Хочеш займатися приватним бізнесом, хочеш просто займатися художньою творчістю? Тебе ніхто не може змусити насильно вивчати одну з мов", - впевнений чиновник.

"Абсурдно доводити аксіому, що людина, яка володіє двома мовами, конкурентоздатніша, ніж та, що володіє однією. А людина, яка знає три або чотири мови, безумовно, конкурентоздатніша, ніж людина з двома мовами", - заявив Табачник.

За словами міністра, "безглуздо і аморально відмовлятися від того, що в нашій країні склалося історично".

"А всі школи України, як державні установи, мають всім дати обов'язковий державний стандарт української мови та української літератури. І по завершенні школи прийняти державну атестацію у вигляді іспиту або тестування з цього предмету. Все, питання, мені здається, на цьому вичерпане", - підсумував Табачник.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/11/10/6745597/
Коментарів: 18
Семіт Показати IP 10 Листопада 2011 15:59
Я тепер розумію звідки береться антисемітизм. Ще одна заява Табачника і я почну розуміти антисемітів.
заратустра Показати IP 10 Листопада 2011 17:19
По моему у нас все 110% населения владеют 2 языками. Кстати потом отменят украинский-все к этому идет
goodok до заратустра Показати IP 11 Листопада 2011 09:05
110% точно не володіють. Поїдьте в Карпати і зрозумієте. А от про решту України, то я гордий, що в українців вистачає інтелекту вільно розуміти російську мову, а от навпаки не скажу. Все в нас чудово, от тільки Табачника пристрелиити треба!)
Лучанин до заратустра Показати IP 11 Листопада 2011 16:52
Для Вас персонально відмінять! Володіти - грамотно писати та розмовляти, розуміти сказане та написане. За останні декілька років я ще не знайшов жодної людини серед тих що мені зустрічались, які б не зробили жодної помилки, як російською, так і українською мовами. В нас тільки думають що володвіють, а от чим не знають!
rs до Лучанин Показати IP 11 Листопада 2011 17:32
“За останні декілька років я ще не знайшов жодної людини…” І це пише той, хто навіть декілька речень не спромігся написати без помилок.
Іван Козолуп Показати IP 10 Листопада 2011 17:37
Так може і Україну тепер треба переназвати в Кацапостан?
Хатуль Мадан Показати IP 10 Листопада 2011 18:06
Я русский бы выучил только за то, что нужно допрашивать пленных.
Лучанка Показати IP 10 Листопада 2011 18:17
"А всі школи України, як державні установи, мають всім дати обов'язковий державний стандарт української мови та української літератури. " Давайте поч. з Донецька, Луганська-там взагалі мабуть по 1 укр. школі в САМІЙ УКРАЇНІ!!! МОЖЛИВО ПО 1-2 В Запоріжжі, Дніпропетровську, Сумах,отаке...І там ніхто не змушує вчити укр. мову, а тут бачиш но вже за рос. взялися,в Київ коли не приїдеш рідної мови НІДЕ МАЙЖЕ НЕМА, НУ МАЙЖЕ ВІДСУТНЯ І ЦЕ В СТОЛИЦІ УКРАЇНИ,то що ще казати взагалі?! Ще те,що ця людина КАЦАП, ТО СМІХ І ГРІХ,ПОЗОРИЩЕ!!!
Лучанин до Лучанка Показати IP 11 Листопада 2011 16:55
Тому і вчіть російську, щоб Вас змогли зрозуміти, якщо Ви вже так проти української.
Гурген Показати IP 10 Листопада 2011 20:17
В нормальній країні його б вже звільнили
Лучанин до Гурген Показати IP 11 Листопада 2011 16:47
За що? За те що він деяких недоумків хоче зробити розумнішими? Чи ви вже і української не розумієте?
зaгрeб Показати IP 10 Листопада 2011 21:10
Нeт лучшe добивaть
КПУ. Показати IP 11 Листопада 2011 09:24
Русский язык мы сделаем ПЕРВЫМ!
зaгрeб Показати IP 11 Листопада 2011 09:38
КПУ-Комитeт Пaрaноидaльных Удотов
33квартал Показати IP 11 Листопада 2011 14:44
что вы фигню тут гоните..читаете,что пишут в инете,как можно заставить говорить на русском,если закон говорит обратное.Вам нечего делать,как писать всякую пургу,лучше займитесь делом.
Слава Україні. Показати IP 11 Листопада 2011 16:02
"Вчіть Російську ато дурнями помрете. . "Т.Г.Шевченко!
rs до Слава Україні. Показати IP 11 Листопада 2011 16:37
не треба розписуватись за Шевченка.
Горохівчанин Показати IP 13 Листопада 2011 21:46
От скотина! Софіст чистої води. Зайда, "імперська грязь москви". Аби ти іврит ще так учив, чмо русифікаторське.