USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: «Україна майбутнього» вирішує проблеми громади
На ім’я голови Волинської обласної організації політичної партії «Україна майбутнього» Віталія Ляцевича надійшло звернення від п’ятдесяти мешканців будинку №4, що по вулиці Писаревського.
За словами Віталія Ляцевича, упродовж тривалого часу тутешні жильці неодноразово зверталися з проханням до комунальних служб міста зрізати старі, фаутні та перестійного віку дерева у дворі цього будинку, які становлять небезпеку життю. На звільненому місці люди запланували облаштувати дитячий майданчик за власні кошти.
Як пояснили у відповіді профільного управління Луцької міської ради цим лучанам, наразі у бюджеті відсутні кошти, що унеможливлює зрізання дерев у найближчий час, а виконання цього виду робіт заплановані під час зимово-весняного періоду 2012 року.
За сприяння голови Волинської «України майбутнього» Віталія Ляцевича сьогодні питання зрізання небезпечних дерев поблизу будинку №4 на Писаревського було вирішене. Вже зовсім скоро тут облаштують новий майданчик для ігор малечі, поблизу якого висадять декоративні сріблясті ялинки.
***
Довідково. Волинська обласна організація політичної партії «Україна майбутнього» започаткувала постійно діючу акцію «Подбай про свій двір: почни з себе», в рамках якої проводяться заходи по благоустрою дворових територій багатоповерхівок. Звернутися з проблемними питаннями лучани можуть, надіславши листа за адресою: 43 017, м. Луцьк, вул. Шопена, 22, оф. 38, Волинська обласна організація політичної партії «Україна майбутнього» або ж поставити своє питання в онлайн-приймальні «Запитай юриста» Волинської УМ на сайті: 0332.in.ua (рубрика: «Запитай юриста»).
Коментарів: 35
Сергій Показати IP 20 Жовтня 2011 10:35
Гарна ініціатива!!
тaрaс Показати IP 20 Жовтня 2011 10:41
Молодці хлопці.Щось роблять.
Мешканка вул. Писаревського,4 Показати IP 20 Жовтня 2011 10:49
Молодці мені подобається ця молода команда... Так тримати....
оля Показати IP 20 Жовтня 2011 11:05
Ну ти молодець....що казати...вперед на вибори...я "ЗА"!!!
оля Показати IP 20 Жовтня 2011 11:07
треба ще зібрати підписи з мого будинку....а то там все робиться тільки з моєї ініціативи....майданчик випрошую!
Олексій Показати IP 20 Жовтня 2011 11:11
Я житель цього будунку. Проблема стояла дуже гостро, адже дерева були небезпечними. Уже декількаразів з нього падали великі гілки, а там граються наші діти. Ми неодноразово зверталися до комунальних служб міста, але чули одну відповідь - "немає грошей". А після пропозиції мешканки нашого будинку Тетяни Кунц ми звернулися з даною проблемою до голови політичної партії "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО" Віталія Ляцевича. На мій подив цю проблему дуже швидко вирішили. Від імені мешканців нашого будинку хочу подякувати Вам за це.
Віктор Показати IP 20 Жовтня 2011 11:13
"ЗА" Ляцевича чи за "Україну Майбутнього" ? Хоча яка різниця? Вирішили питання - молодці. Приємно що є хоча б хтось, хто думає і помагає простому люду.
МЕР Показати IP 20 Жовтня 2011 11:14
Мені дуже приємно, що хоч хтось в нашому місті щось робить, допомагає комунальникам, простим громадянам. Респект у Уважуха.
Студентка Показати IP 20 Жовтня 2011 11:17
Яка гарна ініціатива, чому б і іншим політикам і їх партіям не долучитися до неї. А то тільки вміють патякати і нічого нероблять...
Всеволод Показати IP 20 Жовтня 2011 11:20
Мені от цікаво було б поспілкуватись з представниками цієї політичної сили! Бачу це перспективна, молода команда.
Тетяна Кунц до Всеволод Показати IP 20 Жовтня 2011 18:29
заходьте до нас на офіс, з Вами з задоволенням поспілкуються наші члени партії, та організатори акцій, вони дадуть відповідь на ваші питання, будем раді Вас бачити =) ми знаходимось в м. Луцьк, вул. Шопена, 22, оф. 38, Волинська обласна організація політичної партії «Україна майбутнього»
сашко Показати IP 20 Жовтня 2011 11:21
Дякую за вирішення проблемного питання двору
наташа Показати IP 20 Жовтня 2011 11:32
Ініціатива просто супер! Можливо з вашою допомогою наші двори і стануть гарнішими. Молодці!
Віталій Ляцевич Показати IP 20 Жовтня 2011 11:39
Перш за все треба подякувати мешканцям будинку, які дуже інціативні і хочуть всебе у дворі створити затишок, а саме побудувати дитячий майданчик, посадити нові зелені насадження декоративні сріблясті ялинки та створити на подвірї гарний благоустрій і ми в цьому будемо Вам допомагати...
совість Показати IP 20 Жовтня 2011 11:42
стаття замовна і більшість коментів замовні! хоча особисто як на мене то різниці немає хто робить, головне що щось робиться, а коли політичні партії почнуть сперечатися не лише в палемічних перепалках а в окремих частинах мічта наводити певні порядочки всі від цього виграють . А люди побачать хто що робить краще! А загалом Дякую за ініціативу
той хто був на акції до совість Показати IP 20 Жовтня 2011 12:00
стаття 100% не замовна, а коменти пишуть ті хто був на акції - а це не мало не багато 40 чоловік от і все...
Антон Показати IP 20 Жовтня 2011 12:46
А чого ця новина не в основних новинах?? якшо стільки коментарів тут є?
Ого! Показати IP 20 Жовтня 2011 13:00
А якщо таку роботу зроблено, то чому не підтримати?! Критикувати завжди легше, а от прийти зробити, допомогти охочих небагато!!!
Славік Показати IP 20 Жовтня 2011 13:31
Вже частіше стає чути у Луцьку партію "Україну майбутнього", приємно що допомагають жителям міста у вирішенні проблем!
несторонній Показати IP 20 Жовтня 2011 14:05
Дійсно, молодь намагається самостійно вирішувати проблеми громади у місті, це дуже правильно, саме так будується громадянське суспільство!
За антона Показати IP 20 Жовтня 2011 14:24
Пояснюю для замовних коментаторів. Віталій Ляцевич працівник даного департаменту. який знає хто звертається і чому звертається. ніяких звернень в міську раду з цього приводу не надходило. Дешевий піар в стрічці своїх новин. Хто така україна ... як там і куда вона. Подивіться хто їх фінансує. і все стане на свої місця...
Ткачук Захар Показати IP 20 Жовтня 2011 14:54
Хто їх фінансує? Якшо не секрет.... в мене теж є дерево, яке потрібно зрізати...
не розумію до Ткачук Захар Показати IP 20 Жовтня 2011 16:49
наскільки відомо ти член чи прихильник партії "Україна майбутнього" нащо такі питання задаєш? дурачком прикидаєшся????
Ткачук Захар до не розумію Показати IP 20 Жовтня 2011 21:28
для окремих, хто не розуміє, і прикидається... тібо ніфіга не відомо, як я бачу) я прихильник усіх партій котрі виступають проти тиранія влади і які роблять для населення хоча б щось.
не розумію до Ткачук Захар Показати IP 21 Жовтня 2011 08:35
"Хто їх фінансує? Якшо не секрет"????? Ті самі люди що і тобі бабло платять!!!!
Ткачук Захар до не розумію Показати IP 21 Жовтня 2011 11:50
я отримую зарплатню в ПП Бревко О.В... він явно не фінансує жодну партію, знов в тебе промах.
Олексій Показати IP 20 Жовтня 2011 14:55
А мені до одного місця хто їх фінансує - головне, вони працюють, а не балаболять як інші
Партієць Показати IP 20 Жовтня 2011 14:58
Я чув їх фінансує Європа.
Компетентний Показати IP 20 Жовтня 2011 15:34
Ляцевич! Можливо Ви вирішете проблему з аварійними і перестійними деревами ще в одному місці, а саме: на проспекті Грушевського, 9, оскільки Ви, як працівник відділу благоустрою міста департаменту ЖКГ дали відмову в знесенні цих дерев??????? Чекаю.
До компетентного до Компетентний Показати IP 20 Жовтня 2011 15:53
Ви маєте на увазі 3-ри берези???
Віталій Ляцевич до Компетентного Показати IP 20 Жовтня 2011 15:59
Залишаю вам свій тел. 0507139828 звоніть і прикладем максимум зусиль щоб Ваше питання вирішити!
Інна держслужбовець Показати IP 20 Жовтня 2011 16:27
Люди несваріться,а пишіть звернення у політичну партію "Україна Майбутнього" і вони вам допоможуть
Тетяна Кунц Показати IP 20 Жовтня 2011 18:37
Даний коментар для антона, стаття і коментарі не замовні, так як я проживаю в цьому будинку, протягом 20 років ЖЕК №7 , для нас нічього не зробив, ми самі будуємо дитячий майдачник, за кошти самих мешканців,ми самі висажували дерева,ставили лавочки та все інше , не лише для дітей, але й
ініціативний дуже Показати IP 20 Жовтня 2011 18:54
товаріші, виношу пропозицію висловити недовіру діючому меру, і обрати мером Луцька громадянина Ляцевича! Хто за? (я за!)
Тетяна Кунц Показати IP 20 Жовтня 2011 18:56
Коментар для Антона ,ця стаття та коментарі не замовні,я мешканка цього будинку,я власноруч збирала підписи,та ще з деякими мешканцями, які підтримали ідею про знесення старих,тухлявих дерев,ми ходили по квартирам, та збирали підписи.На час коли зрізали дерева, було багато присутніх тих, хто проживає у цьому ж дворі...минулого року ,влітку, з верби відвалилася не маленька гіляка, в той час коли на вулиці гуляли діти, і вона впала не просто на землю, а зачіпила маленького хлопчика, котрий після того ходив з загіпсованою рукою,ти вважаєш це нормальним? Ми неодноразово звертались в ЖЕК №7, на , що вічно чули "нема коштів , чекайте"... За 20 років вони нічого не зробили для нашого двору, ми власноруч та за свої ж кошти висажували дерева, на даний час поступово будуєм та встановлюєм нові каруселі , для дітей, які там граються, будуємо лавки , щоб й люди літнього віку могли вийти на вулицю, подивитись на те, що відбувається на дворі, побути на свіжому повітрі, а не сидіти в дома у 4-х стінах...Звісно тобі легше говорити,якби ти жив в цьому дворі, ти б змінив свою думку...До твого відома довожу, ми звертались у ЖЕК №7 , на що нам відповили " на даний час кошти не виділені, дерева будить зрізатися лише в 2012 році", ось й їхня допомога. Ми мешканці написали звернення до партії, з підписами, і Віталій погодився нам допомогти...Тепер у дворі стало набагато світліше, ми плануєм посадити нові дерева,і УМ погодилась нам в цьому допомогти,та частково профінансувати купівлю дерев, це як не як хоч якась допомога... І вони дійсно молодці... Принаймні я не знаю ні одної такої партії, яка б хоч щось робила, крім того ,що може лиш обіцяти...УМ на відміну він інших, мало говорить, проте вона діє, та показує відповідні результати своїх сторань