Світ вражає: Незрячі користувачі комп'ютера відео
Шановні читачі ВН!
Це коротке відео показує яким чином людина незряча може користуватись комп'ютером. Для чого я його викладаю?
Мені, так як і багатьом моїм незрячим друзям, знайомим при пошуку роботи доводилось стикатись з тим, що нам відмовляли. А коли незряча людина каже, що вона користується комп'ютером, то взагалі в потенційного роботодавця лізли очі на лоб. Власне, аби всі хто читає ВН хочу звернути вашу увагу на це відео і розвіяти певні усталені стереотипи про незрячих і сказати, що ми також можемо на рівні з зрячими працювати.
Це коротке відео показує яким чином людина незряча може користуватись комп'ютером. Для чого я його викладаю?
Мені, так як і багатьом моїм незрячим друзям, знайомим при пошуку роботи доводилось стикатись з тим, що нам відмовляли. А коли незряча людина каже, що вона користується комп'ютером, то взагалі в потенційного роботодавця лізли очі на лоб. Власне, аби всі хто читає ВН хочу звернути вашу увагу на це відео і розвіяти певні усталені стереотипи про незрячих і сказати, що ми також можемо на рівні з зрячими працювати.
Коментарів: 1
Більш як пів сотні країн підтримали Україну у зв'язку з засіданням Радбезу ООН, яке скликала Росія
Сьогодні 19:30
Сьогодні 19:30
У селі на Волині ремонтують два мости
Сьогодні 19:09
Сьогодні 19:09
На Волині попрощалися з військовим Максимом Красним
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.