USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Новий кліп Скрябіна. ВІДЕО
Новий кліп гурту "Скрябін" на пісню "Маршрутка"
Коментарів: 10
Exaboto Показати IP 9 Вересня 2011 09:12
Скрябін кпітально спопсився...
Шмекзабото до Exaboto Показати IP 9 Вересня 2011 09:17
Мабуть, сука, в церкву став ходити... ;)
Exaboto до Шмекзабото Показати IP 9 Вересня 2011 09:46
тоді все... пропав чоловік )
Катя Показати IP 9 Вересня 2011 10:01
А мені він завжди такий позитивний. Погодьтеся, хай пісні попсові, але завжди в тему
Анонім Показати IP 9 Вересня 2011 12:57
Пісня бомбова - і кліп бомбовий. Чувак живе в країні - яку відчуває і бачить - в реальності, тобто так як воно є - те він і передає в кліпі. Молодець! Стосовно спопсився. У нього є і серйозні речі. Послухайте альбом "Моя еволюція". Просто "Маршрутка" - це стьоб - як і багато інших його речей останнім часом. Стьоб на злободенні теми.
Juliana Показати IP 9 Вересня 2011 15:04
як на мене кліп міг би бути краще)))) я сподівалася,що кліп буде кращий,а цей занадто попсовий
Теж чула Показати IP 9 Вересня 2011 16:29
Про людину та її справи можна судити тільки тоді, коли "день походиш у її чоботах".
Осінь до Теж чула Показати IP 11 Вересня 2011 10:06
100%! Всі в нас так люблять казати "тобі так класно, так легко", всі бачать лише "маски" людей, а те,що в душі навіть рідні не помічають, бо на с-ки ми навчилися приховувати все, а так хотілося б побільше розуміння та щирості в нашу сторону! Такщо поменше судіть когось,під сві ніс спогляньте, там не все так чисто та ідеально...
DIMON Показати IP 10 Вересня 2011 11:12
Молодець Кузьма !!!Так тримати !!!
Beautiful Days Показати IP 11 Вересня 2011 10:02
Згідна, просто не було б у кліпі тих "Пающих трусів", бо виходить так,що всі дівчата та жінки у маршрутках їздять одягнуті як у порто?! Чи хлопцічоловіки так само,як Кузьма? Ідею кліпу просто треба було мати, а це занадто просто,хоча у нього все просто, але пісня сама зі змістом-бо це правда, дійсно "собача будка",а часом водії так себе ведуть,що слів нема..., а ціни то такі...на проїзд завищені,що піпєц... Не знаю н6ормально все,лише кліп для підлітків або для тих як було раніше написано хто пост. марить "щоб в рот в них брали"...,от це підійде...,але бабло Пающім трусам дайте пристойне і буде в вас таке..., просто кліп як реальність,але вам цього не зрозуміти,що вже люди на стільки морально бідні стали, що страх!