USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Запитання до мера !!!!!
Коли врешті-решт подадуть гарячу воду на 33-му кварталі????

Сьогодні ми її не побачили, а ви обіцяли.

Прошу лучан підтримати запитання, а журналістів прошу провести журналістське розслідування щодо цього.

В котрий раз переконуємося, що слово мера нічого не варте.
Коментарів: 30
і я з ЗЗ-го Показати IP 15 Серпня 2011 16:52
будь ласка, ну будьте хоча б трохи людяні!!!! Чи все вирішувати тільки через крики і сварки? ДАЙТЕ ГАРЯЧУ ВОДУ!!!!!
wiking Показати IP 15 Серпня 2011 17:03
Я раніше телефонував в Луцьктепло, то казали з 16 чи 17 серпня. Телефонуйте в Луцьктепло і бомбіть їх дзвінками зі скаргами. 72-72-90
Павло Показати IP 15 Серпня 2011 17:04
Обіцянку нашого мере можна 3 роки чекати! А якщо серьозно то воду за чутками мають дати на день Незалежності України! Напевно щоб пересічні громадяни відчули свято!!!!!!!!!
NoHotWater! Показати IP 15 Серпня 2011 17:07
Цілком підтримую! Голова міськради повинен відповідати за свої слова і підкріпляти обіцянки діями, а не бути голослівним. Обіцяв 15го серпня гарячу воду - нехай щось зробить для втілення цього.
а я не з 33-го Показати IP 15 Серпня 2011 17:13
на скількі я знаю, труби біля Північного відремонтовані, а питання про ліміт на газ можна було вирішити раніше!!!
wiking Показати IP 15 Серпня 2011 17:22
Ще пропоную телефонувати на гарячу лінію 15-80 і складати скаргу, що обіцянки не виконують. Я вже це зробив і Вам раджу. Це вже не профілактика, а плювання на інтереси і потреби жителів. Шкода, що зараз виборів місцевих нема, то включили б швидко.
Злий Показати IP 15 Серпня 2011 17:23
Навіщо нам Луцьк тепло. От було http://www.volynnews.com/news/city/haryachu_vodu_luchanam_iz_33-ho_kvartalu_dadut_15_serpnya/
*** Показати IP 15 Серпня 2011 18:33
Що вибрали те і маємо!!!!!!!!!!!
Петро Показати IP 15 Серпня 2011 20:11
А скільки людей(тисяч)мешкає в 33 кварталі? Одного погожого дня вийти на проспект(Соборності,Відродження -за вибором,перекрити рух,зробити маленький шурум-бурум на радість телевізійникам...Чи тільки на пропіарених фестивалях здатні збиратись?
wiking Показати IP 15 Серпня 2011 20:22
Тільки що у прямому ефірі Романюк сказав, що обіцянку не виконає з водою. Казав чекати ще пару днів. Може, до Дня міста, а, може, до Дня народження якогось олігарха, якому збреде у голову щось.
няня Показати IP 15 Серпня 2011 20:46
Люди добрі!!! Та Луцьктепло не причому!!! Це в Кропиви проблеми!!! Через це страждають мешканці нашого міста! Луцьктепло забрало більшу частину боргів Кропиви на свій рахунок, то гарячу воду мали б подати без проблем,але в Кропиви віключений газ і немає лімітів на нього, тому, нажаль, гарячої води мешканцям 33-го мікрорайону не бачити найближчими днями.
Павло до няня Показати IP 16 Серпня 2011 11:07
Щановна до вашого відома це саме Луцьктепло винне, а не Кропива. Оскільки Луцьктепло перебрало борги СЄЕК за газ перед Газ України в сумі 28 млн грн через те що вони винні Кропиві 32 млн грн. Тому не потрібно вигороджувати цих мудил, а краще детальніше слідкуйте за офіційними виступами представників Луцьктепло, оскільки саме на цю тему вони давали офіційну відповідь.
wiking Показати IP 15 Серпня 2011 21:19
Мер сказав у прямому ефірі ВТ чекати до Дня міста поки, а там видно буде.
Robocop Показати IP 15 Серпня 2011 22:40
На скільки відомо, у п'ятницю податкова забрала всі документи з фірми Кропиви, там давно щось темне, так що найближчим часом води не буде! У Кропиви немає лімітів на газ, а вони за день-два їх точно не отримають, та ще й з такими боргами ...
smelnyk Показати IP 16 Серпня 2011 00:56
"Дайош" автономне теплопостачання!!!!!!!!!!!!
Павло до smelnyk Показати IP 16 Серпня 2011 11:08
Підтримую на 100%
OLA Показати IP 16 Серпня 2011 02:48
Ми помордувалися без води місяць, а потім запустили відпускні на бойлєр. Дуже рекомендую, за дві тисячі гривень (це з установкою, ще якимись там залізяками, кранами, трубами і т.д). Тепер гарячої води може й не бути. З крана раніше добре гаряча вода дуже рідко йшла, так тепленька була в основному, а тут виставив температуру яку хочеш. Я помітила ще одну річ, що за підігрів води виходило дорожче платити, ніж ми зараз заплатим по лічильнику за холодну воду+за світло. За кілька років так набридло чекати влітку води, а цього року себе людиною почуваєш!!! ВОДА ГАРЯЧА Є В КРАНІ!!
yav Показати IP 16 Серпня 2011 08:50
Дурять людям голову, як завжди. В Кропиви - борг, йому навіть лімітів на газ не дали. Мусили якось відмазатись, от і придумали ремонт якоїсь труби. Думаю, до дня незалежності Борис Петрович втрутиться, щоб собі балів підзаробити і все розрулить, як свого часу Бондар "розрулив". До наступного літа)))
iii Показати IP 16 Серпня 2011 10:08
Це вже неможливо терпіти! Таке враження, що з нас знущаються!Обуренню немає меж!
wiking Показати IP 16 Серпня 2011 10:32
Навіщо людям відмазка про якісь ліміти. Місяць тому вони не знали, що треба буде воду включати і треба будуть ті кляті ліміти. Пропозиція брати тазики і мочалки і йти до Романюка під кабінет. Нехай наллє нам гаряченької у тазики. Більшість же його вибрали, от хай і робить, щоб люди нарешті могли помитися.
))) до wiking Показати IP 16 Серпня 2011 15:44
чувак усердно бежит шибиным путем, не мешайте ему )))))))))))))))
Турійчанин Показати IP 16 Серпня 2011 10:44
Я ж казав, шо буде все гігше і гігыше!
wiking до Турійчанин Показати IP 16 Серпня 2011 12:19
По-моєму, Ви мали на увазі гавніше
ччч Показати IP 16 Серпня 2011 11:15
Коли поремонтують дорогу біля Слона????? Там ями вже 40 см висотою.
ПЕРЕХОЖИЙ Показати IP 16 Серпня 2011 13:42
А хто поставить світлофор біля бібліотеки на пр. Молоді на 33 кварталі? Або хоча б намалює зебру? Починається школа. Переходу хочуть діти. Страшно дивитися, як вони переходять дорогу. Чекаєте , що шось там трапиться. Потім будете чесати потилиці. Скільки можна просити? Відкрийте очі подивіться.
Знаючий Показати IP 16 Серпня 2011 14:17
Поки не було Кропиви, таких проблем з водою у нас не було!!!!
Муся Показати IP 16 Серпня 2011 16:44
На вул. Кравчука вже є гаряча вода!!!!!:)
40-ковка до Муся Показати IP 16 Серпня 2011 17:53
Кравчука - поняття "розтяжиме"))
без прописки в Луцьку Показати IP 16 Серпня 2011 16:57
Кожен народ заслуговує на свою владу. За кого Луцьк був містом європейського зразка? Шукали на гімні сметани от і знайшли ще одне г..мно.
wiking Показати IP 16 Серпня 2011 18:20
Воду включили слава Богу, а мер і Кропива навіть про це не знали. Може, дядя Вася кран відкрутив і газ загорівся, вода пішла. Яке невігластво. Керівники не знають, що роблять підлеглі.