USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: В Луцьку живе пес-велосипедист. ФОТО
Песик чемно сидить на велосипеді і чекає свого господаря.

Господар пса розповів, що вихованець постійно стереже транспорт і пакунки, коли той відходить у справах і кидає майно в чужому місці.

Сфотографовано вранці 29 липня в районі Київського майдану в Луцьку.
Коментарів: 15
111 Показати IP 29 Липня 2011 11:18
Цікаво, а він і їздить так, на велосипеді? :)))
Дмитро Показати IP 29 Липня 2011 13:01
Їздить! Я колись їх біля Лучеська бачив- дуже кумедно виглядає!!!
Лю Показати IP 29 Липня 2011 13:29
Але ж класно. Пес такий жиропчик)
DIMON Показати IP 29 Липня 2011 14:15
ЦЕ ТЕПЕР ТАКА ВЕЛОСИГНАЛІЗАЦІЯ!!! :ТУЗІК: НАЗИВАЄТЬСЯ...А МОЖЕ ВІН ЩЕЙ БОРТМЕХАННІК ?
Таня Показати IP 29 Липня 2011 14:40
він ще й GPS навігатор)
VSC Показати IP 29 Липня 2011 15:46
Мой, любитель за рулем авто посидеть. Нагло лезет мне на колени, или втискивается между мной и водительской дверью, но так, чтобы было видно дорогу.
tenta Показати IP 29 Липня 2011 15:49
пес - як баварська сосика
VSC Показати IP 29 Липня 2011 17:09
Мой, любитель за рулем авто посидеть. Нагло лезет мне на колени, или втискивается между мной и водительской дверью, но так, чтобы было видно дорогу.
Лєночка Показати IP 29 Липня 2011 17:48
Ух... гарнюня!!!
smelnyk Показати IP 29 Липня 2011 18:51
О! І я такого хочу, можна без велосипеда.
Антон Показати IP 30 Липня 2011 14:57
Сідельце треба було б йому зручніше влаштувати... Боляче на рамі сидіти пузиком...
Юлія А. Показати IP 30 Липня 2011 20:58
як чудово!!! прекрасний песик:)
mak Показати IP 30 Липня 2011 21:41
m-m-m...,da,psy na yamax napevno ne solodko pruxodutsya sydyachu z togo yak vin sudut',yaksho tse ne syka :)
Лис Показати IP 1 Серпня 2011 17:15
Кстати таких "жиропчиков" можно усыновить в нашем городском приюте)))
Микола Показати IP 3 Серпня 2011 22:00
Дякую за відгуки та поради. Собака моя, сучка, різні сидіння пробували, така мотня виявилась найбільш оптимальною. В день буває їздить по 20 км і щоразу дуже радіє, коли бачить підготовку велосипеда до поїздки. Взагалі це в нас родинне, мали і велосипедистів, і мотоциклістів. На фото не чуже місце, а стіни рідного дому =)