Світ вражає: Оазис антисанітарії в елітному районі Луцька
![](/resize/300x225/r/files/messages/1402/1402-1u.jpg)
Мало не щодня милуємося отакою красою... 50 м. в сторону - продуктовий магазин, 100 м. в іншу - ЗОШ №13. На майданчику біля школи завжди грається багато дітей, а з першого вересня вони цією дорогою поспішатимуть на уроки.
сміття розноситься вітром на десятки метрів, ну і запах звісно ж...
І здавалося б, вихід із ситуації надзвичайно простий - поставити додатково ще 1-2 баки і обгородити смітник сіткою, як це наприклад по вул. Б. Хмельницького (неподалік міськвиконкому) - і все, проблема вирішена.
Але ж наша влада так закликає лучан боротися за чистоту свого міста, що аж починає потрохи забувати і свої функції...
P.S. Знаю точно, що чимало "міського начальства" поживає в цьому районі. Цікаво, чи подобається їм щодня спостерігати такий пейзаж?
сміття розноситься вітром на десятки метрів, ну і запах звісно ж...
І здавалося б, вихід із ситуації надзвичайно простий - поставити додатково ще 1-2 баки і обгородити смітник сіткою, як це наприклад по вул. Б. Хмельницького (неподалік міськвиконкому) - і все, проблема вирішена.
Але ж наша влада так закликає лучан боротися за чистоту свого міста, що аж починає потрохи забувати і свої функції...
P.S. Знаю точно, що чимало "міського начальства" поживає в цьому районі. Цікаво, чи подобається їм щодня спостерігати такий пейзаж?
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 10
![](/public/images/user_no_foto.png?1721141093)
+5
Показати IP
28 Липня 2011 11:23
канешно шо подобається, це саме звичне для них середовище, в чистоті вони загинуть. А так на фоні цього сміття можна хизуватися величчу власної хати і демонструвати друзям гіперчистоту власного подвір*я.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721141093)
Лучанка
Показати IP
28 Липня 2011 12:24
Там с-ки будинків елітних як Ви пишите, що самі це можуть зробити, в даному випадку і без влади! Це не + місцевій владі, а навпаки..., проте там люди не збідніють...якщо самі це облаштують, а для міста є набагато більше важливіших питань ніж вул. Чернишевського!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721141093)
wеrtyg до Лучанка
Показати IP
28 Липня 2011 13:47
А Вам було б приємно, якби Ваша дитина щодня гуляла біля цієї купи, яка ще й часом приваблює бездомних песиків і котиків, або коли Ви хочете викинути сміття, а до бака навіть підступитися не можна?
За Вашою логікою жителі в р-ні вул. Чернршевського повинні платити за комунальні послуги і самі ж їх здійснювати, а у влади є набагато важливіші справи, ніж вивіз сміття.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721141093)
міський житель
Показати IP
28 Липня 2011 13:30
мені цікаво скільки цих кроутеликів заключили угоди на вивезення сміття ічи платять за це? і друге мабуть не збідніли якби найняли кілька двірників на район, почистили бордюри, покосили бур"яни біля своїх "маєтків", поставили додаткові контейнери, показали що це дійсно елітний район і живуть у ньому свідомі мешканці, а то знову хтось їм винуватий
![](/public/images/user_no_foto.png?1721141093)
Я регулярно прибираю тротуар і сміття на узбіччі дороги біля свого будинку, то мені ще й смітників понакупляти для міста і двірників найняти? Якби й хотів, не міг би собі це дозволити по фінансах
![](/public/images/user_no_foto.png?1721141093)
міський житель до wertyg
Показати IP
28 Липня 2011 16:34
якщо це так тоя за вас дуже радий, були б усі такі не прийшлось виставляти фотки в інтернеті
![](/public/images/user_no_foto.png?1721141093)
Ха!
Показати IP
28 Липня 2011 15:59
А архітектура будівлі на останньому фото така чудернацька! Який це стиль? Стільки "ізлішества", в яке втоплено "нємєряно" бабла. Але це не ново. Читайте Еріх Марія Ремарк "Тіні в раю".Паралелі в житті-невмирущі...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721141093)
Житель с. Змиинец
Показати IP
29 Липня 2011 12:32
Уважаемые соседи. Это наша общая проблема. Мы страдаем и смотрим каждый день на этот кошмар из-за того, что жители с змиинець не платят за вывоз мусора. Так мы же не против, только этот вопрос нужно решить на уровне сельского совета, а наш голова этим не хочет и не будет заниматься! Я неоднократно думал о том, чтобы собрать деньги и доставить пару контэйнеров, но их же нужно вывозить, а за это нужно платить, а это сделает далеко не каждый. Может городская власть поможет нам решить эту страшную проблему и заставит ярмольского оторвать свой жирный зад от взяток и земли и заняться благоустройством села.
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.