USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Беременная Ани Лорак поет с мертвым Мозговым
Извиняюсь за цыничность названия, но все именно так и есть.

Не понимаю я, зачем перепевать старые, хоть и гениальные песни, тем более так екстремально. Мозговой - далеко не певец был, да и Ани Лорак не поет а выпендривается.

Короче, я ужаснулся. А вы?

Коментарів: 11
Фанатка Показати IP 18 Липня 2011 17:03
Фу. Не сподобалося. Не треба було так з Мозговим. Хай би спочивав з миром
КОРОЛЕВА Показати IP 18 Липня 2011 17:35
ця пісня, судячи з відео, була записана давно...у вечір пам"яті її використали..що тут цинічного..я бачила той концерт по телебаченні....Донька-молодець, батько там точно гордиться нею
В курсі Показати IP 18 Липня 2011 20:20
Тим паче, що не одна Лорак так зробила. Віктор Павлик починав той концерт пам"яті теж "разом" з Міколою Петровичем. І донька була не проти, а саме вона була режисером того концерту. Не шукайте проблем там, де їх немає.
Юлия Показати IP 19 Липня 2011 12:16
Аффтару: слово "циничность" пишется через два "и", после буквы "ц" букву "ы" ставим только в случаях: "цыган встал на цыпочки и сказал ципленку "Цыц!" в корне слова; в окончаниях типа "синицы", "куницы" и т. д. Учите язык!
Exaboto Показати IP 19 Липня 2011 12:24
любе виконання під фанеру - бездарщина і низькопробність. Слова пісні гарні.
до Exaboto Показати IP 19 Липня 2011 20:08
Сподіваюсь, Ви не до Мозгового маєте претензії?
Exaboto до до Exaboto Показати IP 19 Липня 2011 22:33
звичайно ні. Я про продажну лорку.
до Exaboto Показати IP 20 Липня 2011 01:13
А чому продажна? Вам вдалося її купити?)))
Exaboto до до Exaboto Показати IP 20 Липня 2011 09:10
Тому що співає вона тою мовою, за яку більше платять.
до Exaboto Показати IP 22 Липня 2011 23:22
А Ви часом не плутаєте мистецтво з політикою? Подумайте про це)))
Оксана Показати IP 17 Жовтня 2012 23:18
А для меня это единственная песня Лорак, где есть сердце. Еще когда первый раз услышала их, подумала:"Это же надо! Кто бы мог подумать, что именно Мозговой разогреет эту спящую красавицу..."