USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Парад Наречених-2011.(Фото для друзів:)
У Луцьку вдруге пройшов Парад Наречених.Акція мені сподобалась,за що і організаторам і нашим чарівним дівчатам-нареченим велике спасибі:)На Ваш суд викладаю свої фото з даного заходу...






































































































Коментарів: 9
!!! Показати IP 14 Липня 2011 14:06
А де фото "мальчішніка" їхніх женихів?
Анатолій Котлюк Показати IP 14 Липня 2011 15:23
Шось малувато в Луцьку наречених. Не буде з нас українського Іваново
serafim до Анатолій Котлюк Показати IP 14 Липня 2011 18:18
Анатолій,температура у цей день була 33-34 градуси вище нуля.Багато дівчат просто не захотіли виходити в таку спеку.Ми,журналісти бігали коло учасниць у легких футболках спливаючи потом,а представ собі як їм було важко цілий день виходити у весільних сукнях з перетягнутими корсетами.Плюс в багатьох високі підбори. Від себе додам,я був в друзів в Іваново рік тому.Так от наші волинянки у 1000 разів гарніші за росіянок,ЦЕ ФАКТ!!!:)
Тоня Показати IP 14 Липня 2011 15:33
Фото - супер!!!! Таке враження, що на самому заході побувала!!
анонімус Показати IP 14 Липня 2011 17:49
що ж вони страшні такі?
Скажена Мама до анонімус Показати IP 14 Липня 2011 18:11
Оооо, ше один лошара виліз!!!! ))))))))))
Катя Показати IP 14 Липня 2011 18:45
А-А-А Клас! Який позитив... Учасницям респект! Фотки бомбезні. Цього року не наважилась брати участь, а наступного буду 100%. Вже хочу!!!
Иринка Показати IP 14 Липня 2011 22:57
Фото молодчинка!!!!"Скажена Мама"-ты бест оф зе бест!!100% поддерживаю!! так и надо ЛОХОВ!!да ладно это просто зависть.... как не говори..
Тереза Тобіш Показати IP 15 Липня 2011 15:11
навіть, якщо якась дівчина на цих фото, пан Анонімус, вам не сподобалось, просто негарно говорити такий непотріб. Ми ще особисто вАС не бачили ;)