USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Поклонникам Джонни Деппа
Кому в понедельник с утра скучно и делать нечего - предлагаю конкурс: угадать чем побольше ролей Джонни Деппа. Я сама обожаю этого актера, но узнала не больше пяти...
Коментарів: 13
Tarantino Показати IP 4 Липня 2011 10:39
1 ряд, 7-й дзяпчик - Едварт руки-ножиці 4 ряд, 4-й дзяпчик - Капітан Джек-Воробєй 5-й ряд, 1 дзяпчик - Казанова ого. то й всього шо я знаю??? :""-(
Uncle Sam Показати IP 4 Липня 2011 11:05
1-ий ряд 1-й "жах на вулиці в'язів" 1-ий ряд 4-й "Cry Baby" 2-й ряд 5-й "Dead Man" 2-ий ряд 7-й "Донні Браско" 5-ий ряд 5-й "Джонні Д"
yav Показати IP 4 Липня 2011 11:11
5-ий ряд, останній - турист 5-ий ряд, передостанній - аліса в країні чудес 1-ий ряд, 4-тий - плакса
Илья Показати IP 4 Липня 2011 11:11
3-й ряд, 5-й - следователь-"естествоиспытатель" из "Сонной лощины". Не помню как звали 7-й ряд, 6-й "Чарли и шоколадная фабрика"
Кноман Показати IP 4 Липня 2011 11:14
Воно що - в хронологічному порядку? Тееекс, поліз я у Вікіпедію, на сторінку Джоні Депа, у розділ "Фільмографія" ))))
111 Показати IP 4 Липня 2011 13:57
А по-моєму 1-ший ряд другий дяпчик - фільм "Кокаїн"
мімо проходіла Показати IP 4 Липня 2011 15:06
четвертий з кінця - "Імаджинаріум доктора Парнаса"
Вікторія Показати IP 4 Липня 2011 15:39
4-й в першому ряду - "Плакса". Мій улюблений фільм, після якого я в Деппа просто закохалася.
Василий Показати IP 4 Липня 2011 15:42
Третий в нижнем ряду - Суинни Тодд, парикмахер из Флит-стрит. Фильм, после которого я много блевал
Коля Показати IP 4 Липня 2011 15:45
А хто то такій?
Скажена Мама Показати IP 5 Липня 2011 09:00
А 4 ряд 5-й - то хто????
Андрій Лучик Показати IP 5 Липня 2011 11:41
3-й, 3-й - Дев.ята брама
filadelfos Показати IP 5 Липня 2011 13:54
последний ряд второй слева, тот,что после "Казановы" - Вилли Вонк из "Чарли и шоколадная фабрика". Один из моих любимых фильмов. но и единственный фильм, где нравится актерская игра Деппа настолько, что могу сто раз пересматривать))