USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Телеканал попался на взятке
/
Коментарів: 11
Луна Показати IP 17 Травня 2011 12:08
Падонки журналісти
Антон до Луна Показати IP 17 Травня 2011 15:42
При чому тут журналісти? ти про власників каналу і про телепнів-менеджерів говори
yav Показати IP 17 Травня 2011 13:42
коли купуємо картопляні чіпси, а в результаті їмо соєвий крохмаль, ніхто вже й не дивується. купуємо інформацію - купуємо таку ж фігню. як на мене, логічний приклад законів існування в нашій державі. АТВ - комерційне тб, все чесно. Вони просто продали ефірний час, а обманув глядачів хлопчина-експериментарор, якому не було куди 600 баксів діти. І чого зразу - журналісти-падонкі?
З прес-релізу Показати IP 17 Травня 2011 15:41
Одеський телеканал АТВ, що належить лідеру партії «Родіна» Ігорю Маркову попався на хабарі Член ради «Національного Альянсу» Андрій Бокоч взяв участь у викритті корупційних схем телеканалу «АТВ», що належить лідеру партії «Родіна» Ігорю Маркову. Представившись директором компанії «Агротех», Андрій Бокоч запропонував комерційному директору «АТВ» Дмитру Птяшко за гроші розмістити на телеканалі замовний і завідомо брехливий сюжет. Директор запропонував наступні розцінки: сюжет у вечірніх новинах - $600, спецрепортаж - $1 200, журналістське розслідування - $1 800. Дмитро Птяшко запевнив, що телеканал за побажаннями клієнта для сюжету може організувати інтерв’ю з підставними особами. Ця розмова велася в кабінеті директора і записувалася на приховану камеру. Замовлений Андрієм сюжет вийшов наступного дня у новинах в пройм-тайм. В сюжеті йшлося про «конфлікт» вигаданої агрофірми та її працівників із вигаданими рейдерами. Сюжет був підкріплений коментарями «директора» Андрія Бокоча та відеорядом із «постраждалого» села. Після виходу сюжету в ефір Андрій Бокоч на камеру зробив звернення в якому заявив, що насправді не знає про існування фірми «Агротех» і він ніколи не був її директором. Також він озвучив розцінки які існують на каналі. Та застеріг одеситів не вірити всьому про що розказує канал «АТВ». Даний експеримент зайвий раз довів наскільки необ’єктивну і упереджену інформацію отримують глядачі каналу одіозного політика і власника партії «Родіна» Ігора Маркова. Прес-служба ВМГО «Національний Альянс» +38-098-020-21-28
Андрій Бокоч Показати IP 17 Травня 2011 17:49
Добрий день шановні лучани!!! Було цікаво, але наскільки безвідповідально ставляться працівники АТВ до своєї роботи я ще такого взагалі не бачив. Завтра очікуйте повний аналіз поїздки до Одеси буде багато цікавих фактів які ще ви не читали і не бачили http://bokoch-andrij.livejournal.com/
Знаючий до Андрій Бокоч Показати IP 17 Травня 2011 18:03
А оце я розумію відповідь - http://www.natvan.com/ukraninian/index.html з дискредитації "Національного альянсу". От тільки чому наприкінці в сюжеті говориться, що насправді це не Андрій Бокоч :)
Андрій Бокуч Показати IP 17 Травня 2011 18:16
моє прізвище Бокоч якщо ви уважно подивитесь відео почуєте прізвище Бокуч
Павло Показати IP 17 Травня 2011 21:14
Блін, та це ж "БОМБА" - оце українофоби "за...ся" !!!!
1 Показати IP 17 Травня 2011 21:33
Андрій питання на засипку . Хто дав 1 800 баксів???? чи ти свої кревні віддав щоб засвітитись на каналі АТВ??
Ай-яй-яй Показати IP 17 Травня 2011 22:07
Самое досадное,что желание насрать ненавистному оппоненту,вернётся с утроенной силой,а вот клиенты пострадают.Теперь у канала есть все основания поднять расценки,как минимум вдвое.
rusych Показати IP 18 Травня 2011 14:20
по - перше якщо уважно глянете ролик побачите що я заплатив 600 долярів, а 1800 це казалось про розцінки журналістського розслідування