USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Підтирайтеся своїм. ФОТО
Туалетний папір із зображенням Луцького замку. Називається "Волинь".
Цікаво, що за використання символіки Луцька є збір. А також відомо, що для того, аби отримати саме право використання символіки Луцька потрібно отримати спеціальний дозвіл.
Вас обурює той факт, що гордість міста красується на туалетному папері?
ФОТО ПІДГЛЯНУТЕ НА http://board.lutsk.ua
Коментарів: 9
Анатолій Котлюк Показати IP 21 Квітня 2011 16:50
та ні. не обурює... Але бабло треба збити якшо не збили. хай податкова розбереться. вони ж зараз з прокуратурою всі карають направо і наліво. був би привід причепиться до чергового підприємця малого...
Лучанин Показати IP 21 Квітня 2011 17:19
це ти титульна сторона туалетного паперу і якщо я не помиляюсь вона не використовується ( хоча :))) так що, можете лучани користуватись і не хвилюватись за те що там намальований наш замок.
111 Показати IP 21 Квітня 2011 17:29
Постарались максимально наблизити дизайн до відомої марки )) 99% що якість гі...на (каламбур)
Z до 111 Показати IP 21 Квітня 2011 21:02
Зараз багато хто косить під Обухів...
Лучано Показати IP 21 Квітня 2011 21:16
Це не символіка Луцька, а графічне зображення замку. А символіка - герб і прапор затверджені сесією міськради. Це усім для знань.
Показати IP 22 Квітня 2011 09:46
Краще б підприємець Мельник С.М. з селища Боголюби надрукував там власне фото. І бажано не тільки на обгортці, а й по всій довжині. Ну й тупий же цей народ, прости Господи..
МЖ Показати IP 22 Квітня 2011 13:27
Ха-Ха-Ха! Або фото директора замку!
// Показати IP 22 Квітня 2011 13:32
Та можна зробити цілу портретну галерею.
:) до // Показати IP 22 Квітня 2011 15:51
Теж, до речі, ідея! Фотогалерея відомих політиків для прикладу. І кожен партійний штаб активно закуповує товар з обличчями конкурентів. І підприємцям вигода, і конкурентам - насолода. Замість поливати одне одного брудом привселюдно, витирали б цей бруд тихенько :) Особливий попит спостерігався б під час передвиборчих перегонів :)