USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: На голову падають стіни. ФОТО
У Луцьку з ПТУ №6, що на Кафедральній, сиплеться штукатурка. Територія не огороджена, а шматочки немаленькі.
Коментарів: 39
Шнайдер Показати IP 10 Квітня 2011 16:21
Падає штукатурка- попередня влада виновата-Романюку карти в руки!
лучанка Показати IP 10 Квітня 2011 17:47
зауваження до автора, це не ПТУ а ВПУ, та ще й частково ВТ НУХТ!!!
Hatahama77 до лучанка Показати IP 11 Квітня 2011 16:24
А яка ріжниця, ПТУ чи ВПУ? Бурса була, бурса лишила си. А от то, шо люди можуть постраждати - це факт!
Василько. Показати IP 10 Квітня 2011 19:29
Невже деяким відвідувачам цього сайту,таким,наприклад,як автор цієї статті, немає іншого заняття ,як про всяку "мєлоч" , що станеться у місті,відразу висвітлювати тут??? Людині немає чим зайнятися у вихідний день ??? Чи просто з фотоаппаратом з центрального ринку поверталася ,і вирішила тут "попонтуватись"???
Андрій Лучик до Василько. Показати IP 10 Квітня 2011 23:51
да-да, прально! Нема чого там шастати! І взагалі дома сидіти треба! :)
Тетянка до Василько. Показати IP 11 Квітня 2011 09:14
Василько, коли ця мєлоч впаде вам на голову - я щиро вам поспівчуваю. Дійсно. Бо це боляче і неприємно. А може мені повезе і я буду якраз в той момент гуляти з фотоапаратом і мені пощастить сфоткати купу крові і ваші мізки? Хоча щодо мозку я поспішила з висновками.
Влад до Тетянка Показати IP 11 Квітня 2011 14:19
5 балів :)
Лучанин до Тетянка Показати IP 12 Квітня 2011 09:02
Для особливо обдарованих http://www.vtnuft.volyn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=60, щоб знали про що писати. та знали трішки історію рідного краю
español до Тетянка Показати IP 12 Квітня 2011 15:34
Молодець Тетянка, таких свідомих людей як ти, нажаль, є небагато!!!
makar до Василько. Показати IP 12 Квітня 2011 07:18
Тетянко,не звертай уваги на цих "Васильків"-вони тупі.
да до Василько. Показати IP 18 Травня 2011 13:57
мені подобається там бо є багато хлопців там. Від Діани
Z Показати IP 10 Квітня 2011 19:34
зауваження до Лучанки. Це не ПТУ, не ВПУ, не ВТ НУХТ, а колегіум єзуїтів!
Швондер Показати IP 10 Квітня 2011 20:22
Стіни падали завжди - весь 33-й квартал обсипаний, але при Романюку вони почали обсипатися всі разом. Є прислівя: Хто вкакався? Невістка. А її ж дома немає? А ось в кутку її плахта висить. Винен Романюк, що в в середині 70-х, коли йому було 15 років, будували таке житло. Це до того, що це акцентування на "невістці" якось вже не помічається. Може якийсь інший жанр придумаємо, панове дописувачі?
Андрій Лучик до Швондер Показати IP 10 Квітня 2011 23:54
Двічі переглянув повідомлення. Жодного разу не зустрів слово "Романюк". У когось параноя загострена алкоголізмом?
Тетянка до Швондер Показати IP 11 Квітня 2011 09:37
Романюк, Шиба, Кривицький - хоч смерть з косою. От яка мені різниця? Є десятки лучан, які не знають, хто в нас мер і в обличчя його не бачили. Я не перебільшую. Але для мене має значення, що є конкретна стіна, де є проблема. Зі стіни обсипається штукатурка. Так як місце не огороджене - це може завдати комусь травму. Більш того - це туристична частина міста. Я не говорю, що стіну руйнує якийсь Романюк. А просто повідомляю: агов, є проблема, шуршіть, бо вам за це гроші платять. От і все.
Mirna до Швондер Показати IP 11 Квітня 2011 15:58
шо на вас так діє? космічні бурі? депресія? шизофренія? трава? пмс? при чому тут Романюк?
малопючий Показати IP 11 Квітня 2011 08:01
В Лучика особливе загострення названої хвороби. Тільки не від алкоголізму, а від страшної ненависті, завищеної самооцінки та заздрощів. А щодо алкоголізму, то чи випив він хоч раз з тими, кого так обзиває? Є докази, чи на базарі почув? Прагне судового позову, на якому може програти останні потерті джинси.
В до малопючий Показати IP 11 Квітня 2011 20:45
Не чіпайте Лучика, нормальний він....
Петр Показати IP 11 Квітня 2011 09:53
Татьяна, не спорь с дураком, а то между вами не заметят разницы
Василько Показати IP 11 Квітня 2011 10:35
Слухайте,Тетянко,а Вашій голові вже доводилось на собі випробувати цф немалі шматочки???А до Петра - закрий рот,герой...
анонім Показати IP 11 Квітня 2011 11:16
Це той самий навчальний заклад, якому Клімчук хоче передати приміщення й території колишнього кіновідеомузичного підприємства. Може хай спочатку з тим що мають справляться?! PS міська влада не має жодного відношення до цього приміщення.
А чого там лазити ? Показати IP 11 Квітня 2011 13:05
Собаці немає що робити,лиже ... Тетянці немає що робити,пише тупі статті
Mirna до А чого там лазити ? Показати IP 11 Квітня 2011 16:02
це стаття? ;)
Оленяточко до Mirna Показати IP 11 Квітня 2011 20:32
Стаття́ — науковий або публіцистичний твір невеликого розміру у збірці, журналі, газеті. Вона є результатом розумового процесу, в якому поєднуються аналіз, структурування, формулювання та висловлення думок.
макар до Mirna Показати IP 12 Квітня 2011 07:07
це фоторепортаж.нормальний.а от твої дитячі та безглузді "дописування"-то справді НЕ СТАТТЯ.
makar до Mirna Показати IP 12 Квітня 2011 07:14
це фоторепортаж.Мірна думає,чим більше літер в "дописуванні",тим краще.вона ж не вміє писати дійсно статті,лише нісенітницю гонить.Висновок:Мірна-дурепа.Тетянка-молодець.
Тетянка до makar Показати IP 12 Квітня 2011 10:07
шановний макар, ви о сьомій ранку ще певно не прокинулися. прошу ваші висновки про будь-кого тримати при собі, або принаймні висловлювати в коректній формі. або принаймні мати мужність (!!!) говорити у вічі. більш того - якщо зважати, що ми всі один одного знаємо :) до слова, знавці журналістських жанрів - це не стаття і не фоторепортаж. це просто два речення і декілька фото, які ілюструють і підтверджують сказане у цих двох реченнях.
Mirna до makar Показати IP 12 Квітня 2011 10:48
дякую, Віть! приємно дуже!
Hatahama77 до makar Показати IP 12 Квітня 2011 17:54
А хто це такий, шо робить такі "автарітєтні заївлєнія"?
Л А Д О М И Р Показати IP 11 Квітня 2011 14:15
хтось гвоздик прибивав всередині :)
Спостерігач Показати IP 11 Квітня 2011 14:48
Оці тетянки, мірни, лучики тільки починають життя, а такі продажні. І за що? За нюх тютюну? А що буде, якщо завтра в продажних виданнях поміняється господар і інший бондар почне співати іншу пісеньку? Де вони зароблять собі на миску чечевичного крупнику (похльобки)? Чи знову підуть до того, хто кине обгризену кістку, як в репяхах і з бобляхами собаці під поріг?
Mirna до Спостерігач Показати IP 11 Квітня 2011 15:55
до Спостерігач а ви мені щось платили, що так сміливо говорите про продажність?
Лучанин Показати IP 11 Квітня 2011 15:00
СПОСТЕРІГАЧ :До Вами сказаного немає і що добавити.
Володимир Показати IP 11 Квітня 2011 18:53
Ішов в суботу після квартирника теж це бачив, печально, усі приміщення в місті (більшість) залишились після СРСР, стан їх поганий і усі про це знають, але все одно каламбур розвести потрібно, хіба ми не українці, щоб когось обісрати? Ви б краще замість того, щоб з фотоапаратом по місту бігати, взяли віник, шуфлю і прибрали цю штукатурку, було б більше користі!
АРМАДА Показати IP 11 Квітня 2011 19:06
Нарешті Романюк і міськрада розжилась на штатних коментаторів:) Час роботи з 8 до 17 Понаднормові по спец тарифу :) ПО Чем ОПІУМ для народу?
Антоніна Показати IP 11 Квітня 2011 19:57
слів немає. Звичайні фото, без будь-яких закидів чи міркувань журналіста, а скільки одразу прихвостнім мерії сприйняло це на себе (спостерігачі-аноніми усілякі).Це дійсно вже якісь видіння у декого.....
Віра Рей Шевчук Показати IP 12 Квітня 2011 10:06
На жаль, це далеко не єдина будівля у Луцьку, з якої сиплеться штукатурка - восени на мене саму з одного з будинків, що по вул. Лесі Українки, ледь не впав добрячий шмат штукатурки - врятували якісь лічені секунди... тому справді на такі речі потрібно зважати тим, хто за це відповідає і не наражати на небезпеку лучан і гостей міста!
! Показати IP 12 Квітня 2011 11:39
В місті є комунальні служби, які повинні виконувати свою роботу, не доводити до того, щоб людям на голови падали шматки штукатурки,бурульки,гілляки дерев і т.д.,зауважте,що на місці обвалу випадково могла б бути дитина років трьох, наприклад, страшно навіть подумати. А якщщо вже та штукатурка впала, то ті ж комунальні служби повинні її прибрати, бо це їх робота, а не перехожі мають бігати з віниками "приносячи користь". А якщо комунальні служби не виконують свою роботу, то однозначно винен "хазяїн" міста Романюк. Тетянка привильно зауважила, а у Мірни, судячи з того, як вона кидається на людей у своїх коентарях, ПМС хронічний.
Mirna до ! Показати IP 12 Квітня 2011 11:55
до ! на кого я кидалась?