USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: В українців відбиратимуть майно під час війни та надзвичайних ситуацій
Уряд Азарова розробив законопроект, який дозволяє примусово забирати майно в людей у разі воєнного стану або надзвичайних ситуацій.
Верховна рада 5 квітня прийняла за основу проект закону, яким дозволяється вилучати у громадян майно у разі воєнного стану або надзвичайних ситуацій.
Після внесення правок документ буде затверджений в остаточній редакції. Проект закону передбачає примусове відчуження або вилучення майна в умовах воєнного стану.
При цьому подібне рішення повинне узгоджуватися представниками Міноборони з місцевою владою.
Однак у місцевості, де ведуться бойові дії, примусове відчуження майна здійснюється військовим командуванням без узгодження з цивільними чиновниками.
Крім цього, проект закону припускає примусове відчуження або вилучення майна в умовах надзвичайних ситуацій.
Проект закону розроблений урядом Миколи Азарова.
Коментарів: 15
))) Показати IP 9 Квітня 2011 22:13
а возвращать как будут, не предусмотрено?
Своя Показати IP 10 Квітня 2011 01:37
хаха а нашо комусь шось обясняти комусь шось вертати чут шось не так чік забрали і досвідос))) ай молодці ай красавци.
Spaceman Показати IP 10 Квітня 2011 10:37
Таке уже проходили у 1917 р.
спірідон Показати IP 10 Квітня 2011 12:15
точно проходили в 17тім.заератимуть гарні будинки спочатку .а потім все підряд.чикістам видадуть шкіряні кашкети і пістолети.знову комуністи при владі.навіщо щось робити владі? легше просто забрати.
Elen Показати IP 10 Квітня 2011 12:54
Радійте. Вибрали до влади москалів-комуняків, то чого ви чекали? Читайте "Чорного ворона", поки ще можете прочитати, а то назавтра можливо будуть за цю книгу розстрілювати.
SPIKER Показати IP 10 Квітня 2011 14:54
простий сценарій:народ починає свідомо протистояти владі,влада на законних підставах оголошує військовий стан,до вас в квартиру заявляється шобла з автоматами і заявляє-пішли ви всі звідси,в нас тут буде штаб приватбанку...правий той,в кого калібр більший і патронів на всіх хватить..
Сергій Показати IP 10 Квітня 2011 19:53
Чого ви заскувчали. Подібні закони були прийняті ще в 46 після Великої Вітчизняної війни, і ніхто не вмер. Потім цей закон продовжував свою дію, може з деякими не суттєвими змінами, пролонговувався, так що не робіть проблеми.Кому ми тепер треба? Хто захоче, забере без всяких законів. І плював на ці закони.
))) до Сергій Показати IP 10 Квітня 2011 21:12
В 1946 частной собственности был с гулькин нос, если уточнить. Сейчас-то теоретически у всего есть свой хозяин, но вот где чей - выяснить у властей крайне сложно, люди годами бьются за сантиметры земли и кому что принадлежит, так что проворачивать интересные дельца будет очень и очень просто ))) такой закон вполне нормально действует в цивилизованной стране, где генпланы городов не прячутся под чиновничьи зады так, будто это что-то неприличное.
OrestN Показати IP 11 Квітня 2011 09:55
Надіюсь, що цей закон спрацює для багатих, у яких є що забирати. І наші євреї-олігархи Пінчуки, Коломойські, Звягільські, Черновєцькі, Табачнікі, Бойки, Пінчуки, Фельдмани та інші хазари розпрощаються з накраденим! Молодці депутати-регіонали, хоч одну свиню підсунули своїм данєцкім спонсорам!!!! :)
Гость Показати IP 11 Квітня 2011 11:15
Так вроди нет войны или она не загорами???
Zaratustra до Гость Показати IP 11 Квітня 2011 14:48
А что мешает элементарно обьявить ЧС чуть что,а потом "Мы переоценили ситуацию,извините ничего не вернем"
Mirna Показати IP 11 Квітня 2011 16:06
просто шокована!
Світлана Показати IP 16 Квітня 2011 17:40
А у нас є що забирати? Особливо у молодих: хто в общазі, хто на квартирі. Ті у кого є така -сяка хрущівка - не сумуйте. Собаче життя в конурі.
Николай Показати IP 16 Квітня 2011 19:07
Да это беспредел! Вначале пусть у него отберут и на кичу
Соня Показати IP 16 Квітня 2011 20:12
Класс! Молодцы!!!