USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Карнавал ім. Діми Табачника

Шановні Лучани та гості міста!!!
Запрошуємо вас на карнавал ім. Діми Табачніка!!!
До вашої уваги незалежний масовий студентський карнавал, приурочений річниці з нагоди призначення Табачника на посту міністра освіти і науки України. За цей час Діма перетворив українську освіту на справжній цирк, і тому студенти вирішили підіграти йому влаштувавши карнавал в його честь!!!
Це не політична акція!!! тому категорично заборонено приходити з партійними прапорами, лише державні і червоно-чорні, або прапори Вузів

В програмі:Костюмований парад Табачників,багато конкурсів та розваг

Приходьте і запрошуйте друзів!!! І не забутьте кульки, барабани та гітари!
Море позитиву гарантуємо!!!! ВХІД ВІЛЬНИЙ
Коментарів: 18
Павло Заєць Показати IP 2 Квітня 2011 17:13
Прикольно, а можна якусь детальнішу інфотмацію по цьому заходу???
бабай Показати IP 2 Квітня 2011 17:21
це ти сам в себе запитуєш?
обов'язково буду Показати IP 2 Квітня 2011 21:43
я так розумію, що буде щось цікаве))) адже, те що робить цей персонаж з нашою освітою, іншим словом як "карнавал" назвати важко
юрист Показати IP 2 Квітня 2011 22:17
А ти що сам в себе питаєш???
Павло Заєць Показати IP 3 Квітня 2011 07:56
блін, щойно побачив..... Має бути прикольно!!! вам потрібна детальніша інформація по цьому заходу???? тоді звертайтесь за телефонами: 0955625762 або 0937018012
заслужений вчитель Мухамед Показати IP 3 Квітня 2011 10:23
Якщо освіта - цирк, то хто тоді ви - студенти - клоуни?
не Мухамед Показати IP 3 Квітня 2011 16:33
Студенти і учні в освіті - тварини, над якими ставляться експерименти, а ті , хто керує в освіті - клоуни та дресирувальники.
Businka Показати IP 3 Квітня 2011 23:14
Освіта-це точно цирк, студенти -клоуни, а ми, батьки, цих дітей-раби, цїєї освіти!!! Ми вже не знаємо, що від наших дітей хочуть!! Діти, які тягнуть ярмо цієї освіти не мають часу навіть погуляти 1-2 години у вихідні! То роблять тести, то до репетирора на анг.мову, і т.д.
Захар Показати IP 4 Квітня 2011 14:45
Супер! Бачу усі розуміють проблему і її вирішення. Тому чекаємо 14 на головній площі міста.
Павло Заєць Показати IP 4 Квітня 2011 15:25
Сьогодні стався прикрий казус, преса з посиланням на Перець по-ковельськи Сьогодні стався прикрий казус, преса переплутала організаторів заходу, я спростовую подану інформацію, і вже відправив звернення до редакції з проханням виправити помилку... переплутала організаторів заходу, я спростовую подану інформацію, і вже відправив звернення до редакції з проханням виправити помилку...
Павло Заєць Показати IP 4 Квітня 2011 15:27
блін знов..... отже:Сьогодні стався прикрий казус, преса переплутала організаторів заходу, я спростовую подану інформацію, і вже відправив звернення до редакції з проханням виправити помилку... http://perec.in.ua/news/6625/
завуч Показати IP 4 Квітня 2011 21:06
заець ніколи не буде вовком...
Вовк Показати IP 5 Квітня 2011 07:40
Поясніть, хто такий Заєць з напівкримінальним сленгом?
Філолог Показати IP 5 Квітня 2011 07:51
Зайцю. Блін, знов..., блін, щойно побачив..., прикольно... Абсолютно безграмотна людина. Почитав в блогах "ВП" і покрився дрібним потом: людина зовсім не знає мови. Рівень - післявоєнний колгоспний обліковець, який за халявою кирзового чобота носив вдвоє складений зошит і записував, скільки тітка Пріська зібрала буряків і льону. В МАУП усі такі. Це повна характеристика цього "вузу".
Павло Заєць до Філолог Показати IP 5 Квітня 2011 20:01
Шановний, філолог, я тут просто виклав інформацію про захід, і я не претендую на звання найкращого філолога, ваші зауваження візьму до уваги і буду працювати над собою... дякую вам, за те, що уважно читаєте мої повідомлення і вказуєте на мої помилки... мені дуже приємно :)
викладач Показати IP 5 Квітня 2011 09:19
Зайцю здається, що його читають такі ж грамотії, як він. Рівень його інтелекту чи його повна відсутність не дозволяють йому навіть здогадуватись, що сюди іноді заходять розумні люди, яких маразм Зайця шокує.
Павло Заєць до викладач Показати IP 5 Квітня 2011 20:14
Даному пану, який прикривається нік-неймом "викладач" дуже легко критикувати інших(в даному випадку мене), говорячи про "відсутність інтелекту", оскільки відсутність інтелекту в нього самого, змушує його підписуватись підписуватись не власним іменем а видуманим ніком... даний суб"єкт не може ніяк інше реалізувати себе в суспільстві, крім як принизити когось