Світ вражає: Карнавал ім. Діми Табачника
Шановні Лучани та гості міста!!!
Запрошуємо вас на карнавал ім. Діми Табачніка!!!
До вашої уваги незалежний масовий студентський карнавал, приурочений річниці з нагоди призначення Табачника на посту міністра освіти і науки України. За цей час Діма перетворив українську освіту на справжній цирк, і тому студенти вирішили підіграти йому влаштувавши карнавал в його честь!!!
Це не політична акція!!! тому категорично заборонено приходити з партійними прапорами, лише державні і червоно-чорні, або прапори Вузів
В програмі:Костюмований парад Табачників,багато конкурсів та розваг
Приходьте і запрошуйте друзів!!! І не забутьте кульки, барабани та гітари!
Море позитиву гарантуємо!!!! ВХІД ВІЛЬНИЙ
Коментарів: 18
бабай
Показати IP
2 Квітня 2011 17:21
це ти сам в себе запитуєш?
обов'язково буду
Показати IP
2 Квітня 2011 21:43
я так розумію, що буде щось цікаве)))
адже, те що робить цей персонаж з нашою освітою, іншим словом як "карнавал" назвати важко
юрист
Показати IP
2 Квітня 2011 22:17
А ти що сам в себе питаєш???
блін, щойно побачив..... Має бути прикольно!!! вам потрібна детальніша інформація по цьому заходу???? тоді звертайтесь за телефонами:
0955625762 або 0937018012
заслужений вчитель Мухамед
Показати IP
3 Квітня 2011 10:23
Якщо освіта - цирк, то хто тоді ви - студенти - клоуни?
не Мухамед
Показати IP
3 Квітня 2011 16:33
Студенти і учні в освіті - тварини, над якими ставляться експерименти, а ті , хто керує в освіті - клоуни та дресирувальники.
Businka
Показати IP
3 Квітня 2011 23:14
Освіта-це точно цирк, студенти -клоуни, а ми, батьки, цих дітей-раби, цїєї освіти!!! Ми вже не знаємо, що від наших дітей хочуть!! Діти, які тягнуть ярмо цієї освіти не мають часу навіть погуляти 1-2 години у вихідні! То роблять тести, то до репетирора на анг.мову, і т.д.
Захар
Показати IP
4 Квітня 2011 14:45
Супер! Бачу усі розуміють проблему і її вирішення. Тому чекаємо 14 на головній площі міста.
Сьогодні стався прикрий казус, преса з посиланням на Перець по-ковельськи Сьогодні стався прикрий казус, преса переплутала організаторів заходу, я спростовую подану інформацію, і вже відправив звернення до редакції з проханням виправити помилку... переплутала організаторів заходу, я спростовую подану інформацію, і вже відправив звернення до редакції з проханням виправити помилку...
блін знов..... отже:Сьогодні стався прикрий казус,
преса переплутала організаторів заходу, я спростовую подану інформацію, і вже відправив звернення до редакції з проханням виправити помилку...
http://perec.in.ua/news/6625/
завуч
Показати IP
4 Квітня 2011 21:06
заець ніколи не буде вовком...
Вовк
Показати IP
5 Квітня 2011 07:40
Поясніть, хто такий Заєць з напівкримінальним сленгом?
Філолог
Показати IP
5 Квітня 2011 07:51
Зайцю. Блін, знов..., блін, щойно побачив..., прикольно...
Абсолютно безграмотна людина. Почитав в блогах "ВП" і покрився дрібним потом: людина зовсім не знає мови. Рівень - післявоєнний колгоспний обліковець, який за халявою кирзового чобота носив вдвоє складений зошит і записував, скільки тітка Пріська зібрала буряків і льону. В МАУП усі такі. Це повна характеристика цього "вузу".
викладач
Показати IP
5 Квітня 2011 09:19
Зайцю здається, що його читають такі ж грамотії, як він. Рівень його інтелекту чи його повна відсутність не дозволяють йому навіть здогадуватись, що сюди іноді заходять розумні люди, яких маразм Зайця шокує.
Даному пану, який прикривається нік-неймом "викладач" дуже легко критикувати інших(в даному випадку мене), говорячи про "відсутність інтелекту", оскільки відсутність інтелекту в нього самого, змушує його підписуватись підписуватись не власним іменем а видуманим ніком... даний суб"єкт не може ніяк інше реалізувати себе в суспільстві, крім як принизити когось
вчитель
Показати IP
5 Квітня 2011 13:10
Не знаю , хто такий Заєць, але ідея цікава. Якщо ще й відбудеться карнавал, то Зайцю можна пробачити його грамотність. Це далеко не основне, цього можна навчитись
Учені знайшли найдавніший прямий доказ існування води на Марсі: він прилетів на Землю з космосу
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
Розвідка США розсекретила дані про вбивства опонентів Путіна, які він санкціонував, – Bloomberg
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Заплатить 25 тисяч відшкодувань: за розбитий ніс лучанин отримав кримінальну справу