USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Про блокіраторів в облраді
Наші теж не пасуть задніх!



Вікторов, пріосанілся: "Ану, ану, чи красіво мене репортьори зазнімкують? Треба ж амплуа опозіціонєра підтримувати - гляди, і Романюк з роботи не вижене, забоїться.

Гузь, руки в боки: "Ех, ще б зараз регіонали зі стільцями кинулися. Чур, я перший в черзі на розбиту голову!"

Пирожик, скучає: "Ех, коли вже вечір, надоїли всі".

Вітів до Бика: ну чьо? нармальна? я щитаю, парвалими їх всіх тут. Кстаті, а чо це Собко сачкує?

Мельник, тремтячим голосом: Пустіте мене, я тоже хочу за трибуну потриматися!
Коментарів: 15
Антон Показати IP 15 Лютого 2011 15:03
А разом ми - вєліколепная шестьорка!
Тетянка Показати IP 15 Лютого 2011 15:24
Про Гузя психологи: "Стойка со скрещенными ногами – вот типичная «закрытая» поза. Это символизирует оборонительную позицию, которую занял собеседник, а также эта поза может служить сигналом о том, что собеседнику не интересен разговор. Поза «руки в боки» говорит об агрессивности собеседника, его взвинченности и готовности к активным действиям. Собеседник выражает свое стремление отстаивать собственные интересы до конца".
Юрій Ричук до Тетянка Показати IP 15 Лютого 2011 15:27
Якийсь протіворєчівий такий Гузь....
фітнес-інструктор до Тетянка Показати IP 15 Лютого 2011 15:50
в гузя пузо намічається
Стрийко до Тетянка Показати IP 15 Лютого 2011 16:04
Та просто він в туалет хотів. Ледве стримується
Mirna Показати IP 15 Лютого 2011 15:36
класненько)))) такий собі майже комікс) так сказать "щоб не плакать, я сміялась"
НЕ СВОБОДІВЕЦЬ Показати IP 15 Лютого 2011 16:05
Звичайно, що ці депутати не вибирали ракурс, щоб краще і пристойніше виглядати у об"єктиві фотоапарата чи камери... І саркастичні коменти та і все це повідомлення показують те, що за цим дехто забув найголовніше: а чому блокували трибуну? Може хто пам"ятає, чи вже забули?
поліщук Показати IP 15 Лютого 2011 16:28
Очоливши Крайову экзекутиву ОУН на західно-українських землях ("экзекутива" - це щось начебто підпільного виконкому), Степан Бандера, у той час ще студент Львівського політехнічного університету, почав свою діяльність у якості "вождя" з організації вбивства директора української гімназії у Львові – Івана Бабія. Той привселюдно висловлювався в навчальному закладі, який очолював, проти терору як методу політичної боротьби і закликав гімназистів не піддаватися на пропаганду прихильників подібних методів. Але Бандера розраховував, насамперед, на недосвідчену й гарячу молодь. Тому, за його наказом, директора гімназії було убито 25 липня 1934 року бойовиком Михайлом Царем. Убитий педагог був колишнім сотником Галицької армії. Коли Бандера був ще хлопчиськом, Іван Бабій із зброєю в руках воював за незалежність і соборність України під час визвольних змагань 1918-1920 років. Але воював як солдат, а не як бандит. У момент загибелі йому був 41 рік. Із цієї пролитої української крові почався шлях Степана Бандери в українську історію.
Полішук Показати IP 15 Лютого 2011 18:06
"15 жовтня 1959 року в під'їзді будинку на вулиці Крайтмайр, 7 (Kreittmayrstraße), в Мюнхені о 13:05 знайшли ще живого залитого кров'ю Степана Бандеру. Медична експертиза виявила, що причиною смерті була отрута. Богдан Сташинський зі спеціального пістолета вистрілив в обличчя Степану Бандері струменем розчину ціанистого калію. Два роки пізніше, 17 листопада 1961 р., німецькі судові органи проголосили, що вбивцею Степана Бандери є Богдан Сташинський з наказу Шелепіна і Хрущова. Після докладного слідства проти вбивці відбувся т. зв. «процес Сташинського» від 8 до 15 жовтня 1962 р. Присуд проголошено 19 жовтня — вбивцю засуджено на 8 років важкої в'язниці. Німецький Верховний Суд у Карлсруе затвердив, що головним обвинуваченим у вбивстві Бандери є радянський уряд у Москві. В інтерв'ю російській газеті «Комсомольская правда», опублікованому у номері за 6 грудня 2005 року, колишній голова КДБ СРСР Володимир Крючков визнав що «убийство Степана Бандеры было одним из последних устранений КГБ насильственными методами нежелательных элементов». Так пише Вікіпедія. То де правда?
VSC Показати IP 15 Лютого 2011 18:19
А можно надписи нанести на фотке, чтобы было как в настоящем комиксе? Вам хорошо смеяться, вы их знаете в лицо, а для меня они неизвестные.
Tarantino до VSC Показати IP 15 Лютого 2011 18:26
Та там місця мало ). Помагаю чим можу: зліва направо: Гузь, Вітів, Вікторов, Бик, Пирожик, Мельник.
поліщук - Поліщуку Показати IP 15 Лютого 2011 19:40
Українець Хрущов дав завдання українцю Сташинському вбити українця Бандеру - оце і є правда...
Полішук до поліщук - Поліщуку Показати IP 16 Лютого 2011 08:58
Микита Хрущов народився у селі Калиновці Курської губернії (тепер Курська область) в селянській родині. Його батько Сергій Никанорович та дід Никанор Сергійович були селянами. То який він українець?
радар Показати IP 15 Лютого 2011 21:12
Башкаленко і білосині де були?Верховна Рада працює, а ви що 6 свободівців ззззззлякались?Влада потребує енергійних і рішучіх дій.Імпотенти нам не друзі.
Вікторов - Tarantino Показати IP 16 Лютого 2011 09:52
Романюк мене й не вижене: я сам піду.