USD 41.70 42.00
  • USD 41.70 42.00
  • EUR 41.75 42.00
  • PLN 10.12 10.30
Світ вражає: 10 цінних артефактів, знайдених у дивовижних місцях. Фото
12 Листопада 2017 11:38
0
Люди не завжди відразу розпізнають цінність скарбу.

Ancient Origin зібрав 10 випадків, коли люди довго не знали, що знайшли цінний артефакт.

Пенсіонер знайшов під ліжком 2.3 тис-річну корону

У коробці з дрібницями, яку мешканець англійського Дорчестера успадкував від діда і зберігав під ліжком виявилась давньогрецька золота короною вартістю 100 тис. фунтів стерлінгів. Коробку пенсіонер 10 років зберігав під ліжком. Лише коли вирішив оцінити речі в ній у антиквара виявилось, що корону було зроблено у 300 році до нашої ери.
Давньогрецька корона

3,5 тис.-річним церемоніальним кинджалом підпирали двері

Чоловік із Норфорка, Англія знайшов на полі кинджал і використовував його для підпирання дверей. Хотів викинути його у смітник. Археологи з'ясували, що кинджал належить до Бронзової доби і є шотландським церемоніальним ножем - дирком.

Кельтський кинджал

Успадкували від бабусі давню китайську тарілку

Три сестри з Південного Дербішира, Велика Британія успадкували від своєї бабусі тарілку. Вони не усвідомлювали, що вона була виготовлена у 1700-х роках у Китаї. Зберігали її у коробці, доки не вирішили оцінити. Тарілку придбав шотландський бізнесмен за 25 тис фунтів стерлінгів.
Давня китайська тарілка

Камінь із давнім різьбленням продавали, як садову прикрасу

Камінь з різьбленням, датований англосаксонською епохою, був проданий як садова прикраса. Археолог Джеймс Бальме купив його, очистив та показав складне різьблення. Вважається, що камінь було вирізано в період між 410 та 1066 рокам нашої ери.
Англосаксонський камінь

Китаєць використовував меч, як кухонний ніж

60-річний китайський фермер знайшов на своїй землі меч. Використовував його як кухонний ніж протягом кількох років. Експерти встановили, що меч належить до династії Цин. На ньому зображені персонажі твору Цин Ланг Цзянь, що означає "Зелений дракон".
Давній китайський меч

Випадкова знахідка змусила переглянути історію континенту

У 1944 р. солдат патрулював стратегічно важливі острови Вессель біля північного узбережжя Австралії. Знайшов п'ять монет, що лежали у піску. Зберігав їх у бляшанці, доки в 1979 році не відправив монети до музею. Там вони лежали 20 років, поки австралійський антрополог Ян Макінтош не натрапив на них і відразу не усвідомив важливість відкриття. Знахідка вказує на те, що Австралію відвідували дослідники з Східної Африки чи Близького Сходу, задовго до того, як голландці вступили на австралійську землю в 17 столітті.
Монети з Близького сходу

Мощі святого знайшли на горищі

Мешканець Нью-Брансвіку в Канаді знайшов на своєму горищі релігійні артефакти віком від 200 до 500 років. Його донька зв'язалася з музеєм, археологом, черницями, ювеліром і католицьким священиком, щоб з'ясувати, що це є. Виявилося, що знахідки є раками, в яких зберігаються кості святих.
Мощі святих

В інтернеті продавався папірус із Новим Заповітом

Історик раннього християнства з Техаського університету виявив фрагмент Нового Заповіту, написаний на давньогрецькій мові на онлайн-аукціоні eBay. Коштував $99. Вчений вмовив продавця дозволити йому вивчати текст. Сувій належить до грецького папірусу Нового Заповіту. Збереглося всього 130 текстів.
Текст Нового Заповіту

Картуш, куплений за 12 фунтів стерлінгів виявився печаткою фараона

Англієць придбав на благодійному сайті єгипетський картуш (рамка з іменем) за 12 фунтів стерлінгів. Експерти з'ясували, що у нього вписане ім'я фараона Рамзеса II. Це робить картуш дуже цінним.
Картуш з іменем фараона

Саркофаг використовували, як горщик для квітів

Древній римський саркофаг вартістю 345 тис. євро знайшли у заміському будинку в Англії. Майже століття його використовували, як квітковий горщик. Історики встановили, що його було зроблено у 300 році нашої ери.
Саркофаг давньоримських часів
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus