В типових договорах на постачання електроенергії для населення передбачено, що енергопостачальник має право робити перерву в постачанні електричної енергії або відключати споживача без його згоди у випадках, передбачених Правилами користування електричною енергією для населення.
Пунктом 34 таких правил передбачено, що користування електричною енергією може бути тимчасово припинено у разі виникнення режимів, безпосередньо не пов'язаних з аварією, за яких провадиться обмеження відпуску електричної енергії та потужності.
І під вказану норму постачальник може підвести ті обставини, у зв'язку з якими відбувалось припинення постачання електроенергії.
Тому намагання відсудити якусь грошову компенсацію за відключення електроенергії малоперспективне заняття.
Запитай юриста
[6 Грудня 2014 08:12] Grigorovich: А якось через суд можна буде стягнути за відключення електроенергії? Якби в договорі, який носили в кожну хату, про відключення на час АТО нічого не говориться, надзвичайний стан не введений, стихійного лиха немає.
Відповідь юриста:
Коментарів: 0
У корупційну схему запихнув і онуку: слідчі звинувачують голову сільради на Волині у незаконному збагаченні. Деталі скандалу
Сьогодні 14:43
Сьогодні 14:43
У чохлі чи без нього: як доцільно носити Айфон 16
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
У моторошній ДТП на Вінничині загинули волиняни. Відео
Сьогодні 13:45
Сьогодні 13:45
Міноборони просить відстрочити демобілізацію, – ЗМІ
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Через несправний димохід біля Луцька горів будинок
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Письмовий стіл – яскравий приклад універсальних меблів
Сьогодні 11:04
Сьогодні 11:04
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.