Доброго дня! Ваша ситуація врегульована ст.ст. 1283, 1285 ЦК України (охорона та управління спадщиною), де зазначено, що якщо у складі спадщини є майно, яке потребує утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання його в належному стані, нотаріус, а в населених пунктах, де немає нотаріуса, - відповідний орган місцевого самоврядування, у разі відсутності спадкоємців або виконавця заповіту укладають договір на управління спадщиною з іншою особою.
У даному випадку нотаріус, або відповідна посадова особа сільської ради, може прийти до орендарів магазину і переукласти із ним договори, або визначити когось із спадкоємців відповідальними за управління спадщиною, довівши цю інформацію до відома орендарів.
Запитай юриста
[14 Січня 2016 16:39] Наталя: Доброго дня. У нас в родині сталася така ситуація: є магазин, який здавався в оренду, власник якого помер місяць тому. Договір між сторонами закінчився два тижні тому. Орендарі не оплатили за договором за останні два місяці і не хочуть звільняти приміщення, посилаючись на відсутність орендодавця.
Хто має управляти магазином і продовжувати договори допоки не вступають в право власності спадкоємці! Що порадите?
Відповідь юриста:
Хто має управляти магазином і продовжувати договори допоки не вступають в право власності спадкоємці! Що порадите?
Коментарів: 0
У корупційну схему запихнув і онуку: слідчі звинувачують голову сільради на Волині у незаконному збагаченні. Деталі скандалу
Сьогодні 14:43
Сьогодні 14:43
У чохлі чи без нього: як доцільно носити Айфон 16
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
У моторошній ДТП на Вінничині загинули волиняни. Відео
Сьогодні 13:45
Сьогодні 13:45
Міноборони просить відстрочити демобілізацію, – ЗМІ
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Через несправний димохід біля Луцька горів будинок
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Письмовий стіл – яскравий приклад універсальних меблів
Сьогодні 11:04
Сьогодні 11:04
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.