Доброго дня!
У розумінні статті 347 Цивільного кодексу України (далі по тексту – ЦК України) особа може відмовитися від права власності на майно, заявивши про це, або вчинивши інші дії, які свідчать про її відмову від права власності. Будь-якого розширеного тлумачення положень даної статті законодавець не надає. Це вказує на те, що особа може лише відмовитись від права власності «взагалі», а не «на користь іншої особи».
Таким чином, після належного оформлення «відмови» від права власності (частина третя статті 347 ЦК України), річ набуває статусу «безхазяйної». Порядок набуття права власності на безхазяйну річ регулюється статтею 335 ЦК України, а у Вашому конкретному випадку із особливостями передбаченими статтею 329 ЦК України.
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.