Запитай юриста
[20 Вересня 2015 21:29] Лора: Добрий вечір! Моєму чоловікові, в сільській місцевості, перейшла у спадок 1/3 частина будинку від померлого батька. В даному будинку проживає дружина, якій теж належить 1/3 частина будинку. Чоловік хоче прописатися в даному будинку. В сільській раді надали акт, про незаперечення прописки в цьому будинку, але дружина відмовилася ставити підпис. "Свідоцтво про право власності на нерухоме майно 1/3 частки" в чоловіка є. Підкажіть, будь ласка, які подальші дії в цьому питанні, що потрібно далі робити, щоб прописати чоловіка в даному будинку. Дякую!
Відповідь юриста:
Доброго дня! Відразу зазначу, що реєстрація місця проживання в житлі пов’язана із проживанням в ньому, а не з належністю на праві власності. А "прописка" в житловому приміщенні здійснюється за згодю усіх осіб, які там зареєстровані, та уповноваженого власника. Тому, в даному випадку, за відсутності згоди іншої співвласниці будинку та фактичної жительки, "прописатись" у вказаному бидинку можливо лише отримавши такий дозвіл через суд, у якому відповідачем буде та особа, яка не дає згоду на прописку чоловіка, а третьою особою на стороні відповідача відповідний підрозділ міграційної служби МВС. При цьому на період такого судового процесу чоловікові слід фактично вселитись в будинок і проживати в ньому (щоб це могли підтвердити свідки).
Коментарів: 0
У корупційну схему запихнув і онуку: слідчі звинувачують голову сільради на Волині у незаконному збагаченні. Деталі скандалу
Сьогодні 14:43
Сьогодні 14:43
У чохлі чи без нього: як доцільно носити Айфон 16
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
У моторошній ДТП на Вінничині загинули волиняни. Відео
Сьогодні 13:45
Сьогодні 13:45
Міноборони просить відстрочити демобілізацію, – ЗМІ
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Через несправний димохід біля Луцька горів будинок
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Письмовий стіл – яскравий приклад універсальних меблів
Сьогодні 11:04
Сьогодні 11:04
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.