Запитай юриста
[12 Серпня 2015 17:35] ludmila: Чоловік є ліквідатором аварії на ЧАЕС 2 категорії, має стаж роботи за списком 1 - дев'ять років і три місяці, у вересні йому виповнюється 49 повних років. Прошу пояснити, чи може він оформити пенсію зараз і що втратить в зв'язку з неповним 10-річним стажем роботи по 1 списку (загальний стаж роботи 34 роки).
Відповідь юриста:
Доброго дня! Для призначення Вашому чоловікові пільгової пенсії за вказаних підстав, йому повинно виповнитись 50 років, його стаж роботи на посадах за списком 1 повинен становити не менше 10 років, загальний трудовий стаж – не менше 25 років. Або він матиме право та таку пенсію при досягненні 51 року (оскільки загальний пенсійний вік зменшується на 1 рік за кожен повний рік такої роботи).

Коментарів: 0
Угорщина виходить з МКС: Сіярто зробив гучну заяву
Сьогодні 19:06
Сьогодні 19:06
За пів року на луцькій фабриці загинули кілька працівників
Сьогодні 18:45
Сьогодні 18:45
Мер Ківерців, якого підозрюють у розтраті коштів на закупівлі для ЗСУ, просився на фронт. Місцеві вимагають його відсторонити
Сьогодні 18:07

Сьогодні 18:07
Пропонував військовозобов’язаному оформити інвалідність за $8000: на Волині судитимуть експоліцейського
Сьогодні 17:48
Сьогодні 17:48
Ремонт місцевих доріг на Волині завершать до вересня
Сьогодні 17:14
Сьогодні 17:14
Кабмін призначив нових заступників міністра оборони Умєрова
Сьогодні 16:58
Сьогодні 16:58
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.