Запитай юриста
[9 Червня 2015 15:31] Валявська Оля: Скажіть, будь ласка, чи має договір довічного-утримання (між внучкою та бабусею) таку ж юридичну силу як договір-дарування? Після смерті бабусі її син має право на якусь частку при наявності договору-дарування на внучку?
Відповідь юриста:
Ці договори обидва спрямовані на перехід права власності, в даному випадку на нерухомість. При даруванні перехід права власності на житло відбудеться за життя бабусі, за договором довічного утримання Ви набудете право власності на нього після її смерті. Плюс, у першому випадку сплатите ще 5% податку. В обох випадків у сина бабусі підстав претендувати на будинок, крім загальних, про які писав у відповідях на попередні питання, не буде.
Коментарів: 0
У корупційну схему запихнув і онуку: слідчі звинувачують голову сільради на Волині у незаконному збагаченні. Деталі скандалу
Сьогодні 14:43
Сьогодні 14:43
У чохлі чи без нього: як доцільно носити Айфон 16
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
У моторошній ДТП на Вінничині загинули волиняни. Відео
Сьогодні 13:45
Сьогодні 13:45
Міноборони просить відстрочити демобілізацію, – ЗМІ
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Через несправний димохід біля Луцька горів будинок
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Письмовий стіл – яскравий приклад універсальних меблів
Сьогодні 11:04
Сьогодні 11:04
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.