Запитай юриста
[15 Березня 2018 12:02] Вася: Доброго дня пане Юрист.Дякую за допомогу. У зв"язку із виходом на пенсію за станом здоров"я мені не виплатили одноразову грошову допомогу в зв"язку із III групою інвалідності (довічно), пов"язане з проходженням служби в органах внутрішніх справ.23.11.2017 року ГУ ДФС у Львівській області ознайомило мене з рішенням ДФС України від 01.11.2017 року №29715/7/99-99-04-04-02-17 "Про повернення матеріалів".
Згідно отриманої відповіді на мою заяву, ДФС України відмовила мені у прийнятті відповідного рішення та зазначила, що 07 листопада 2015 року втратив чинність Закон України "Про міліцію"; та проводити розрахунок та виплату одноразової грошової допомоги у зв"язку з встановленням інвалідності та втратою працездатності колишнім працівникам податкової міліції після 07 листопада 2015 року законні підстави відсутні,Виплата одноразової грошової допомоги працівникам податкової міліції буде відновлено після внесення відповідних змін до Податкового кодексу України або прийняття нового нормативно - правового акту. Я по даному факту я з позовною заявою звернувся до суду ЛОАС. Відповідачі скерували на мою адресу відзив на позовну заяву. Мені потрібно надати відповідачам відповідь на відзив. Чи є у Вас зразки відзиву на відповідь по даному факту, якщо є то дайте будь - ласка зразок до ДФС України та ГУ ДФС у Львівській області.Дякую за попередні рішення судів, які були мною проманіторині і дуже допомогли в судовому процесі.
Відповідь юриста:
Згідно отриманої відповіді на мою заяву, ДФС України відмовила мені у прийнятті відповідного рішення та зазначила, що 07 листопада 2015 року втратив чинність Закон України "Про міліцію"; та проводити розрахунок та виплату одноразової грошової допомоги у зв"язку з встановленням інвалідності та втратою працездатності колишнім працівникам податкової міліції після 07 листопада 2015 року законні підстави відсутні,Виплата одноразової грошової допомоги працівникам податкової міліції буде відновлено після внесення відповідних змін до Податкового кодексу України або прийняття нового нормативно - правового акту. Я по даному факту я з позовною заявою звернувся до суду ЛОАС. Відповідачі скерували на мою адресу відзив на позовну заяву. Мені потрібно надати відповідачам відповідь на відзив. Чи є у Вас зразки відзиву на відповідь по даному факту, якщо є то дайте будь - ласка зразок до ДФС України та ГУ ДФС у Львівській області.Дякую за попередні рішення судів, які були мною проманіторині і дуже допомогли в судовому процесі.
Доброго дня! Прошу! Зразків відзивів у мене немає. Зауважу, що писати і подавати заперечення відзив - це право, а не обов’язок позивача. Тому можете просто його не подавати, якщо у Вас все і так достатньо аргументовано.
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Вперше за 14 років: компанія, що володіє правами на порятунок «Титаніка», проведе експедицію
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Люди, які лягають спати пізно, мають кращі когнітивні здібності, ніж «жайворонки», – дослідження
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
Людство почне вимирати вже у поточному столітті. Прогноз ООН
15 Липня 2024 23:46
15 Липня 2024 23:46
Вживає з 14-ти років: у Луцьку молоду одеситку можуть посадити через наркотики
15 Липня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
15 Липня 2024 23:27
Трамп офіційно став кандидатом в президенти і представив свого кандидата у віцепрезиденти
15 Липня 2024 23:09
15 Липня 2024 23:09
«Відчуваю від людей неабияку підтримку»: військовий після ампутації ноги реабілітується в Луцьку
15 Липня 2024 22:51
15 Липня 2024 22:51
СБУ затримала агента ФСБ, який коригував ракетні удари по Одесі
15 Липня 2024 22:32
15 Липня 2024 22:32
Травмувалась жінка: показали момент зіткнення двох авто у Луцьку. Відео
15 Липня 2024 22:14
15 Липня 2024 22:14
У трьох водоймах на Волині виявили кишкову паличку
15 Липня 2024 21:55
15 Липня 2024 21:55
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.