Якщо дідусь помер, то зареєструвати місце проживання у колись належному йому будинку можливо за згодою наступного власника цього житла.
Сам заповіт не є документом, що посвідчує право власності на житло. Спочатку на його підставі слід отримати свідоцтво про право власності на спадщину за заповітом, виписати нову будинкову книгу, і лише після цього можна іти до міграційної служби (із мамою) для того щоб "прописатись".
Запитай юриста
[15 Квітня 2015 15:44] Natasha: Чи маю право я приписатись у будинок дідуся, маючи заповіт на спадщину, який оформлений на мою маму? Інших документів, крім заповіту у мами немає, але вона - єдина спадкоємиця. Згода мами на мою прописку є.
Відповідь юриста:
Коментарів: 0
У корупційну схему запихнув і онуку: слідчі звинувачують голову сільради на Волині у незаконному збагаченні. Деталі скандалу
Сьогодні 14:43
Сьогодні 14:43
У чохлі чи без нього: як доцільно носити Айфон 16
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
У моторошній ДТП на Вінничині загинули волиняни. Відео
Сьогодні 13:45
Сьогодні 13:45
Міноборони просить відстрочити демобілізацію, – ЗМІ
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Через несправний димохід біля Луцька горів будинок
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Письмовий стіл – яскравий приклад універсальних меблів
Сьогодні 11:04
Сьогодні 11:04
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.