Запитай юриста
[18 Жовтня 2017 09:10] Марина: Добрий день. На сьогодні працюю на підприємстві екологом ( за дипломом спеціаліст-еколог), планую отримати другу вищу освіту за фахом правознавство (магістр права). Чи потрібно мені зараз повідомляти про свої наміри вступити до ВНЗ отримати другу вищу освіту своєму керівництву і чи можуть мені якось завадити. І чи є сенс отримувати юридичну освіту без юридичного баклаврату?
Відповідь юриста:
Доброго дня! Питання повідомлення керівництва про Ваш намір здобути другу вищу освіту - виключно на Ваш розсуд, і не знаходиться в правовій площині. Законно Вам вони завадити не можуть у здобутті другою вищої освіти. Щодо останнього питання відповім так, що для того, щоб практично здійснювати юридичну діяльність, і щоб розуміти її, абсолютно не має значення чи взагалі у Вас є диплом, чи Ви самі опанували мистецтво втілення правових знань та навичок. Для того, щоб отримати свідоцтво на право займатися адвокатською діяльністю має значення виключно наявність диплома про повну вищу юридичну освіту (бакалавр сюди відношення не має). Якщо розраховуєте працювати за цією спеціальністю, зокрема в якійсь установі, де вимоги ставляться лише щодо наявності вищої юридичної освіти - так само факт отримання в минулому диплому бакалавра не має ніякого значення.
Коментарів: 0
У корупційну схему запихнув і онуку: слідчі звинувачують голову сільради на Волині у незаконному збагаченні. Деталі скандалу
Сьогодні 14:43
Сьогодні 14:43
У чохлі чи без нього: як доцільно носити Айфон 16
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
У моторошній ДТП на Вінничині загинули волиняни. Відео
Сьогодні 13:45
Сьогодні 13:45
Міноборони просить відстрочити демобілізацію, – ЗМІ
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Через несправний димохід біля Луцька горів будинок
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Письмовий стіл – яскравий приклад універсальних меблів
Сьогодні 11:04
Сьогодні 11:04
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.