В такому випадку фактичним власником гаража є Ви, однак він оформлений за Вами не на праві власності, а на праві постійного користування як члена гаражного кооперативу.
Якщо мова йдеться про цегляний гараж - право власності на нього може бути підтверджено відповідним свідоцтвом про право власності на гараж як на об'єкт нерухомості, зареєстрованим в реєстрі прав власності на нерухоме майно.
Для отримання такого свідоцтва про право власності на гараж необхідно зробити на нього в проектній організації технічний паспорт, отримати в гаражному кооперативі відповідне рішенння про передачу земальної ділянки, на якій він розташований, Вам у власніть, та зареєструвати на нього в органах реєстраційної служби при мін'юсті або в нотаріуса право власності.
Запитай юриста
[12 Березня 2015 21:02] оксана: Скажіть, будь ласка, хто є власником гаража в гаражному кооперативі у випадку, коли у мене є в наявності будівельний паспорт на забудову земельної ділянки та книжка про сплату членських внесків, як члена гаражного кооперативу.
Земельна ділянка під гаражами кооперативом не приватизована. І який документ підтверджує право власноcті на гараж?
Відповідь юриста:
Земельна ділянка під гаражами кооперативом не приватизована. І який документ підтверджує право власноcті на гараж?
Коментарів: 0
У боротьбі за Україну загинув волинянин Олег Піцик
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У корупційну схему запихнув і онуку: слідчі звинувачують голову сільради на Волині у незаконному збагаченні. Деталі скандалу
Сьогодні 14:43
Сьогодні 14:43
У чохлі чи без нього: як доцільно носити Айфон 16
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
У моторошній ДТП на Вінничині загинули волиняни. Відео
Сьогодні 13:45
Сьогодні 13:45
Міноборони просить відстрочити демобілізацію, – ЗМІ
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Через несправний димохід біля Луцька горів будинок
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Письмовий стіл – яскравий приклад універсальних меблів
Сьогодні 11:04
Сьогодні 11:04
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.