Запитай юриста
[17 Січня 2017 08:37] uspesnaledy8: Доброго ранку!
До моєї родички надійшов такого змісту лист від пенсійного фонду: "З метою визначення обгрунтованості та достовірності поданих для призначення (перерахунку) пенсії довідок про роботу потребують перевірки дані, що відображені у довідках №.........на громадянку...........У разі Вашої згоди на проведення зустрічної перевірки, просимо надати до об єднаного управління (пенсійний фонд) письмову заяву, що надасть можливість врахувати виникнення значних сум переплат пенсій в майбутньому та їх наслідків для пенсіонерів та підприємства, яке несе відповідальність (ст.101 ЗУ "Про пенсійне забезпечення").
Родичка влаштована за трудовим договором до міської ради.
Скажіть будь ласка, чи правомірні дії даного обєднаного управління щодо проведення такої перевірки. Чи є щось з цього приводу в чинному законодавстві України?
Заздалегідь дякую!
Відповідь юриста:
До моєї родички надійшов такого змісту лист від пенсійного фонду: "З метою визначення обгрунтованості та достовірності поданих для призначення (перерахунку) пенсії довідок про роботу потребують перевірки дані, що відображені у довідках №.........на громадянку...........У разі Вашої згоди на проведення зустрічної перевірки, просимо надати до об єднаного управління (пенсійний фонд) письмову заяву, що надасть можливість врахувати виникнення значних сум переплат пенсій в майбутньому та їх наслідків для пенсіонерів та підприємства, яке несе відповідальність (ст.101 ЗУ "Про пенсійне забезпечення").
Родичка влаштована за трудовим договором до міської ради.
Скажіть будь ласка, чи правомірні дії даного обєднаного управління щодо проведення такої перевірки. Чи є щось з цього приводу в чинному законодавстві України?
Заздалегідь дякую!
Доброго дня! Такі дії управління пенсійного фонду правомірні, і це звичайна процедура при перевірці якихось випадків, котрі можуть викликати сумніви у даної установи при вирішенні питання призначення пенсії.
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721099364)
Альона
Показати IP
14 Березня 2017 14:11
Доброго дня,я вагітна третьою дитиною,скажіть будь ласка чи можна отримати дитячі кошти усією сумою на придбання житла,так як свого я не маю,я винаймаю квартиру?
Вперше за 14 років: компанія, що володіє правами на порятунок «Титаніка», проведе експедицію
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Люди, які лягають спати пізно, мають кращі когнітивні здібності, ніж «жайворонки», – дослідження
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
Людство почне вимирати вже у поточному столітті. Прогноз ООН
15 Липня 2024 23:46
15 Липня 2024 23:46
Вживає з 14-ти років: у Луцьку молоду одеситку можуть посадити через наркотики
15 Липня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
15 Липня 2024 23:27
Трамп офіційно став кандидатом в президенти і представив свого кандидата у віцепрезиденти
15 Липня 2024 23:09
15 Липня 2024 23:09
«Відчуваю від людей неабияку підтримку»: військовий після ампутації ноги реабілітується в Луцьку
15 Липня 2024 22:51
15 Липня 2024 22:51
СБУ затримала агента ФСБ, який коригував ракетні удари по Одесі
15 Липня 2024 22:32
15 Липня 2024 22:32
Травмувалась жінка: показали момент зіткнення двох авто у Луцьку. Відео
15 Липня 2024 22:14
15 Липня 2024 22:14
У трьох водоймах на Волині виявили кишкову паличку
15 Липня 2024 21:55
15 Липня 2024 21:55
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.