Доброго дня!
Для цього така сторона має подати апеляційну скаргу відповідно до ч. 1 ст. 292 ЦПК як сторона, яка не брала участі у справі, якщо суд вирішив питання про її права та обов'язки, із клопотанням про відновлення строку на апеляційне оскарження.
Можна звертатись в правоохоронні органи із заявою про умисне невиконання посадовими особами боржника рішення суду (ст. 382 КК України), а в іншому випадку тут особливо нічого не зробиш.
Запитай юриста
[30 Листопада 2016 14:26] uspesnaledy8: Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, як сторона може вступити в цивільний процес в апеляційній інстанції із самостійними вимогами на предмет спору, якщо в суді першій інстанції не приймала участь? Може є якась практика з цього приводу? Заздалегідь дякую!
Друге питання: рішення господарського суду набрало законної сили та не оскаржувалось (саме рішення від 2015 року), яким було вирішено стягнути заборгованість по орендній платі. Був виданий наказ та в ДВС відкрито провадження. Однак, ДВС перевірило яке є майно та рахунки у боржника і повідомило що арешт накладено на загальну суму, яка є офіційно в наявності на банківських рахунках 1000 грн, а рішенням стягнуто 30000 грн. Наразі Боржник змінив юридичну адресу і ДВС передало справу до іншого міста органу ДВС та зазначають, що не можуть виконати рішення суду у звязку з тим, що у боржника немає іншого майна на яке можна накласти арешт та повернути борг.
У мене питання, як бути в такій ситуації, виходить, що виграв справу все безпідставно, бо боржник нічого немає і з нього неможливо наразі стягнути борг і він може собі спокійно надалі працювати. Як зобов'язати боржника в таких ситуаціях виплачувати борги та виконувати рішення суду?
Заздалегідь дякую!
Відповідь юриста:
Скажіть, будь ласка, як сторона може вступити в цивільний процес в апеляційній інстанції із самостійними вимогами на предмет спору, якщо в суді першій інстанції не приймала участь? Може є якась практика з цього приводу? Заздалегідь дякую!
Друге питання: рішення господарського суду набрало законної сили та не оскаржувалось (саме рішення від 2015 року), яким було вирішено стягнути заборгованість по орендній платі. Був виданий наказ та в ДВС відкрито провадження. Однак, ДВС перевірило яке є майно та рахунки у боржника і повідомило що арешт накладено на загальну суму, яка є офіційно в наявності на банківських рахунках 1000 грн, а рішенням стягнуто 30000 грн. Наразі Боржник змінив юридичну адресу і ДВС передало справу до іншого міста органу ДВС та зазначають, що не можуть виконати рішення суду у звязку з тим, що у боржника немає іншого майна на яке можна накласти арешт та повернути борг.
У мене питання, як бути в такій ситуації, виходить, що виграв справу все безпідставно, бо боржник нічого немає і з нього неможливо наразі стягнути борг і він може собі спокійно надалі працювати. Як зобов'язати боржника в таких ситуаціях виплачувати борги та виконувати рішення суду?
Заздалегідь дякую!
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Вперше за 14 років: компанія, що володіє правами на порятунок «Титаніка», проведе експедицію
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Люди, які лягають спати пізно, мають кращі когнітивні здібності, ніж «жайворонки», – дослідження
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
Людство почне вимирати вже у поточному столітті. Прогноз ООН
15 Липня 2024 23:46
15 Липня 2024 23:46
Вживає з 14-ти років: у Луцьку молоду одеситку можуть посадити через наркотики
15 Липня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
15 Липня 2024 23:27
Трамп офіційно став кандидатом в президенти і представив свого кандидата у віцепрезиденти
15 Липня 2024 23:09
15 Липня 2024 23:09
«Відчуваю від людей неабияку підтримку»: військовий після ампутації ноги реабілітується в Луцьку
15 Липня 2024 22:51
15 Липня 2024 22:51
СБУ затримала агента ФСБ, який коригував ракетні удари по Одесі
15 Липня 2024 22:32
15 Липня 2024 22:32
Травмувалась жінка: показали момент зіткнення двох авто у Луцьку. Відео
15 Липня 2024 22:14
15 Липня 2024 22:14
У трьох водоймах на Волині виявили кишкову паличку
15 Липня 2024 21:55
15 Липня 2024 21:55
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.