Доброго дня! Я не надам Вам тут ґрунтовної консультації з даного питання. Можу лише ствердно повідомити, що для того, щоб легально жити і працювати в Німеччині Вам спочатку потрібна німецька робоча віза, яка видається німецьким консульством в України. Ваші молдовські коріння по лінії матері не мають нічого спільного з можливістю отримати Румунське громадянство. Щоб просто виїхати до країн ЄС, в тому числі і до Німеччини, Вам можна піти простішим шляхом, і зробити польську робочу візу (вона для українців робиться значно легше, ніж німецька), і вже з нею пересуватись в тому числі і по Німеччині.
Так що розпочніть із опрацювання інформації, розміщеної на сайті консульства Німеччини в Україні.
Запитай юриста
[24 Липня 2016 10:56] mrs.anonim: Доброго дня! В мене до Вас дещо нестандартне запитання. Буду Вам щиро вдячна, якщо Ви зможете мені якось допомогти або підказати куди звертатися і з яким документами. Отже, в мене ситуація така: мені 23 роки, живу і народилася я в Україні, батько мій корінний українець, мати в паспорті записана, що вона є "українкою", проте народилася вона в Молдові і певний час дитиною там проживала. Бабуся моя, по материній лінії, до заміжжя проживала, ну і звичайно, народилася в Молдові. Зараз ми із моїм нареченим, плануємо переїхати жити і працювати до Німеччини. Він вже там працює, але не офіційно, тому що в нього нема відповідних документів, я хочу з часом до нього приєднатися. Ми хочемо там жити легально і працювати офіційно, для цього нам потрібні відповідні документи. Що нам потрібно зробити? Чи потрібно нам змінювати громадянство? Чи можливо при моїх коріннях мені отримати громадянство Румунії, щоб вільно пересуватися і працювати в ЄС? Документи потрібно робити після одруження, тобто після зміни мого прізвища? Будь ласка підкажіть, куди мені з цими питаннями звертатися, чи до якогось певного юриста, чи можливо в консульство, якщо так, то в яке? Які документи для цього потрібно? Що взагалі мені на даний момент, як громадянці України, потрібно зробити, щоб працювати в Німеччині легально? Розпишіть будь ласка поетапно всі наші дії і можливі результати. Наперед дякую.
Відповідь юриста:
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721098684)
Олександр
Показати IP
5 Вересня 2016 12:52
Доброго дня! Я військовослужбовець ДПСУ за контрактом з Ратнівщини. З 09.08.2016року перебуваю в зоні АТО, посвідчення УБД поки не маю. Чи потребує моя дитина безоплатного шкільного харчування (7клас). Чув що це питання окремо вирішує кожна райрада - чи це так?
Вперше за 14 років: компанія, що володіє правами на порятунок «Титаніка», проведе експедицію
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Люди, які лягають спати пізно, мають кращі когнітивні здібності, ніж «жайворонки», – дослідження
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
Людство почне вимирати вже у поточному столітті. Прогноз ООН
15 Липня 2024 23:46
15 Липня 2024 23:46
Вживає з 14-ти років: у Луцьку молоду одеситку можуть посадити через наркотики
15 Липня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
15 Липня 2024 23:27
Трамп офіційно став кандидатом в президенти і представив свого кандидата у віцепрезиденти
15 Липня 2024 23:09
15 Липня 2024 23:09
«Відчуваю від людей неабияку підтримку»: військовий після ампутації ноги реабілітується в Луцьку
15 Липня 2024 22:51
15 Липня 2024 22:51
СБУ затримала агента ФСБ, який коригував ракетні удари по Одесі
15 Липня 2024 22:32
15 Липня 2024 22:32
Травмувалась жінка: показали момент зіткнення двох авто у Луцьку. Відео
15 Липня 2024 22:14
15 Липня 2024 22:14
У трьох водоймах на Волині виявили кишкову паличку
15 Липня 2024 21:55
15 Липня 2024 21:55
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.