Вероніка Романович: Скільки треба звертатися, щоб керівництво почуло?
![](/resize/300x198/r/files/posts/2015/03-05/27cee4c865341e8b80f941c6f5c23def19e9c1b4.jpg)
29 січня 2015 року група бійців Афганської штурмової роти, перебуваючи у відрядженні у Волинській області звернулась до Голови Волинської обласної ради та Голови Волинської обласної державної адміністрації з низкою пропозицій, що стосуються питань мобілізації, запобігання російському тероризму в області та початкової загальної військової підготовки.
Пропозиції дали люди, які мають значний військовий досвід, які тривалий час перебувають в зоні бойових дій, які знають, чим забезпечується перемога, а що спричиняє поразки та втрати.
Минув місяць. Ні змін, ні публічних обіцянок. Як підтвердження повідомлення на «Волинських новинах» від 28 лютого 2015 року «Бійці «Волині» відправляються на схід з повним «нулем»?
Довідавшись про відсутність реагування на звернення, 22 бійця, разом з командиром Афганської штурмової роти вдруге звернулись до очільників Волинської області з тими ж самими пропозиціями.
Поки що це пропозиції, але не за горами час, коли пропозиції перейдуть в законні вимоги. Бо йдеться не про задоволення їх власних інтересів, а про збереження життя, в даному випадку, волинян.
Яких ще треба зазнати втрат, скільки ще треба поховати волинян, щоб обласне начальство почало виконувати рекомендації тих, хто насправді розуміється на військових справах?
Пропозиції дали люди, які мають значний військовий досвід, які тривалий час перебувають в зоні бойових дій, які знають, чим забезпечується перемога, а що спричиняє поразки та втрати.
Минув місяць. Ні змін, ні публічних обіцянок. Як підтвердження повідомлення на «Волинських новинах» від 28 лютого 2015 року «Бійці «Волині» відправляються на схід з повним «нулем»?
Довідавшись про відсутність реагування на звернення, 22 бійця, разом з командиром Афганської штурмової роти вдруге звернулись до очільників Волинської області з тими ж самими пропозиціями.
Поки що це пропозиції, але не за горами час, коли пропозиції перейдуть в законні вимоги. Бо йдеться не про задоволення їх власних інтересів, а про збереження життя, в даному випадку, волинян.
Яких ще треба зазнати втрат, скільки ще треба поховати волинян, щоб обласне начальство почало виконувати рекомендації тих, хто насправді розуміється на військових справах?
Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
Майже два роки тому в Україну прийшла війна. Війна принесла загибель наших співвітчизників, друзів, рідних, тисячі поранених та покалічених. Щодня…
В чому кожного разу переконуєшся, незалежно чи справа є особистою чи загальносуспільною. Якщо про справи загальносуспільні, що так чи інакше…
Всі ви добре обізнані на тому, що в 2015-2016 роках мають відбутись суттєві зміни в системі місцевого самоврядування та місцевого…
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138103)
Nothani
Показати IP
7 Квітня 2015 06:13
This is the perfect way to break down this inmfioatron.
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.