Олександр Пирожик: У голови Волинської ОДА прослідковуються ознаки ретроградної амнезії
![](/files/blogs/26u.jpg)
Голова Волинської облдержадмінстрації Борис Клімчук, наслідуючи приклад свого президента Віктора Януковича і демонструючи ознаки «ретроградної амнезії», поширив абсолютно недостовірну та фальшиву інформацію про те, нібито рівень зарплати у медиків сягає 5-7 тисяч гривень.
Мабуть, усе ще перебуваючи під одурманюючим впливом візиту Януковича на Волинь, голова Волинської ОДА Борис Клімчук вирішив переплюнути свого патрона і зробив гучну заяву про рівень зарплат медичних працівників. На його переконання, зарплата дільничних лікарів в Україні нібито сягає 5-7 тисяч гривень, а медсестри – до 5 тисяч. Звідки волинський намісник Януковича взяв такі цифри, важко сказати. На мій погляд, голові Волинської ОДА цинічно дезінформує волинян, лікарів та медсестер. А можливо у нього таким чином прослідковуються ознаки «ретроградної амнезії.
Я спілкувався з цього приводу з багатьма медичними працівниками. Насправді середня зарплата медсестри у волинських медичних закладах рідко перевищує 1500 гривень, а лікаря – зазвичай не набагато вища від 2000 гривень. Роблю висновок, що про такі реалії Борису Клімчуку, на жаль, чомусь не відомо. Так само, як не відомо йому, мабуть, і про те, наскільки подорожчали ліки у волинських аптеках лише за останні місяці. Схоже, цей державний муж-«байкотворець» живе у якійсь паралельній реальності, вигаданій Януковичем, і зовсім не відає, або ж не бажає знати, як живуть прості українці. Тільки навіщо тоді українцям така влада?».
Мабуть, усе ще перебуваючи під одурманюючим впливом візиту Януковича на Волинь, голова Волинської ОДА Борис Клімчук вирішив переплюнути свого патрона і зробив гучну заяву про рівень зарплат медичних працівників. На його переконання, зарплата дільничних лікарів в Україні нібито сягає 5-7 тисяч гривень, а медсестри – до 5 тисяч. Звідки волинський намісник Януковича взяв такі цифри, важко сказати. На мій погляд, голові Волинської ОДА цинічно дезінформує волинян, лікарів та медсестер. А можливо у нього таким чином прослідковуються ознаки «ретроградної амнезії.
Я спілкувався з цього приводу з багатьма медичними працівниками. Насправді середня зарплата медсестри у волинських медичних закладах рідко перевищує 1500 гривень, а лікаря – зазвичай не набагато вища від 2000 гривень. Роблю висновок, що про такі реалії Борису Клімчуку, на жаль, чомусь не відомо. Так само, як не відомо йому, мабуть, і про те, наскільки подорожчали ліки у волинських аптеках лише за останні місяці. Схоже, цей державний муж-«байкотворець» живе у якійсь паралельній реальності, вигаданій Януковичем, і зовсім не відає, або ж не бажає знати, як живуть прості українці. Тільки навіщо тоді українцям така влада?».
Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
«Оксамитовий» пляжний сезон на південному березі Криму знову стане для любителів джазу «морем» подвійного відпочинку. В «Країні коньяків» Коктебелі 12-15…
Сьогоднішній свій запис в Інтернет-щоденнику я присвячую тим, кого «гордо кримчанами звуть», – викладачам і студентам Володимир-Волинського педагогічного училища імені…
Гортаючи Кобзар напередодні шевченківських днів, вкотре звернув увагу на пророцтва, які непоодиноко присутні у Шевченковій поезії.
Як правило, всі вони…
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині попрощалися з військовим Максимом Красним
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.