Олександр Гіль: Хід конем
![](/resize/300x198/r/files/blogs/73u.jpg)
Влад Стемпковський зробив хід конем, чи то пак, кандидатом в мери. Володимир Налькович зняли свою кандидатуру з мерських перегонів і тільки йому і його виборчому штабу відомо справжні причини. Ми можемо лише здогадуватися.
Звичайно, що риторика типу «погана комісія» і «провладний Романюк» вибрана не спорста але, безсумніву, не є головною причиною самого припинення боротьби. На моє глибоке переконання, як би я не ставився до Бондаря, але в нього був непоганий штаб, який робив, в основному, правильні кроки. Цей штаб користався реальною соціологією. Вона показувала, що Нальковича підтримує 19 – 22 % виборців, що означало, нехай і почесну, але поразку в боротьбі за мера. А чи була посада голови Луцької міськради дуже бажаною для Володимира Бондаря ? Це була спроба повернутися до великої політики, бо інших шляхів не існувало.
А тепер поглянемо на події в Києві. В Януковича вирішили, що місцеві вибори вони виграють. Це означає що регіонали готові до парламентських виборів в кінці березня 2011 року. Виборів за змішаною системою.
Місто Луцьк це цілісний мажоритарний округ на майбутніх парламентських виборах, які можуть стартувати вже через місяць! І знятися з виборів через «погану владу», стати «ображеним», «мучеником» це просто геніальний хід команди Бондаря. Хід на перемогу.
Що ж, шановні лучани, вітаю з стартом парламентської виборчої кампанії!
Звичайно, що риторика типу «погана комісія» і «провладний Романюк» вибрана не спорста але, безсумніву, не є головною причиною самого припинення боротьби. На моє глибоке переконання, як би я не ставився до Бондаря, але в нього був непоганий штаб, який робив, в основному, правильні кроки. Цей штаб користався реальною соціологією. Вона показувала, що Нальковича підтримує 19 – 22 % виборців, що означало, нехай і почесну, але поразку в боротьбі за мера. А чи була посада голови Луцької міськради дуже бажаною для Володимира Бондаря ? Це була спроба повернутися до великої політики, бо інших шляхів не існувало.
А тепер поглянемо на події в Києві. В Януковича вирішили, що місцеві вибори вони виграють. Це означає що регіонали готові до парламентських виборів в кінці березня 2011 року. Виборів за змішаною системою.
Місто Луцьк це цілісний мажоритарний округ на майбутніх парламентських виборах, які можуть стартувати вже через місяць! І знятися з виборів через «погану владу», стати «ображеним», «мучеником» це просто геніальний хід команди Бондаря. Хід на перемогу.
Що ж, шановні лучани, вітаю з стартом парламентської виборчої кампанії!
Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
Вже традиційно більшість жителів нашого міста незадоволені місцевою владою. Причин багато. Тих хто на цьому піариться теж. Особливо майбутніх кандидатів…
В місяці вересні попався я на рекламу супутникового телебачення VIASAT. І так мені закортіло подивитися DISCOVERY з NATIONAL GEOGRAPHIC, що…
Наближається неоднозначна дата історії Східної Європи – 9 травня.
Ті, хто вважає цю дату Днем Перемоги, хто схвалює перебування ЧФ…
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
На Волині попрощалися з військовим Максимом Красним
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.