Тарас Чурило : То хто ж створював «атестаційну комісію» на Волині?
![](/resize/300x302/r/files/blogs/l1.jpg)
Нещодавно на Волині почала діяти нова патрульна поліція. За статистичними даними в цей період злочинність виросла в рази. Тисячі працівників «старої» міліції змушені проходити атестацію на «профпригодність». Для переатестації «старих кадрів» на Волині створилась атестаційна комісія. Та те, хто її створював і яким чином вона формувалась і досі залишалося за ширмою невідомості. Та сьогодні після прикрого інциденту ми вирішири привідкрити завісу і розповісти хто, для чого і з кого створював атестаційні комісії працівників міліції на Волині.
Виявляється, що атестаційні комісії була створена під патронатом відомого всім «бурштинового» (Шпига так поважає свого президента, що навіть його портрет у себе в кабінеті виклав з дорогоцінного бурштину) генерала Петра Шпиги та громадського активіста, радника голови ОДА Володимира Гунчика Сергія Похи. Та й «співбесіду» на «профпригодність» нові посадовці проходили саме у Шпиги. А якщо говорити більш конкретно, то комісію фактично склали члени двох всім відомих громадських організацій та кілька наближених до Шпиги журналістів, які колись свого часу не дали сісти у крісло головного міліціянта Віктору Швидкому, а цю посаду обійняв саме Шпига.
Хоча заяви на участь в атестаційній комісії подавало чимало громадських організацій. Тому про «кваліфікованість» вищезгаданої комісії її чесність та неупередженість посудіть самі…
І ось сьогодні перший «ляпас», (ну вже не перший, бо ми пам’ятаємо й інші беззаконня членів атестаційної комісії – рейдерські захоплення приміщень та зухвалий напад на людину біля ТСОУ) п’яний член атестаційної комісії Віктор Вальчук стріляв у перехожих. І другий «ляпас» - наш герой ще й до всього є активним членом команди Порошенка, адже на останніх виборах балотувався під в окрузі № 13 від Блоку Петра Порошенка (Бог беріг лучан і Вальчук не став депутатом).
Чи будуть покарані винні і хто понесе відповідальність, ми побачимо найближчим часом, а сьогодні волиняни ставлять собі питання – чи має право така комісія атестувати працівників правоохоронних органів та чи потрібна вона взагалі?
Виявляється, що атестаційні комісії була створена під патронатом відомого всім «бурштинового» (Шпига так поважає свого президента, що навіть його портрет у себе в кабінеті виклав з дорогоцінного бурштину) генерала Петра Шпиги та громадського активіста, радника голови ОДА Володимира Гунчика Сергія Похи. Та й «співбесіду» на «профпригодність» нові посадовці проходили саме у Шпиги. А якщо говорити більш конкретно, то комісію фактично склали члени двох всім відомих громадських організацій та кілька наближених до Шпиги журналістів, які колись свого часу не дали сісти у крісло головного міліціянта Віктору Швидкому, а цю посаду обійняв саме Шпига.
Хоча заяви на участь в атестаційній комісії подавало чимало громадських організацій. Тому про «кваліфікованість» вищезгаданої комісії її чесність та неупередженість посудіть самі…
І ось сьогодні перший «ляпас», (ну вже не перший, бо ми пам’ятаємо й інші беззаконня членів атестаційної комісії – рейдерські захоплення приміщень та зухвалий напад на людину біля ТСОУ) п’яний член атестаційної комісії Віктор Вальчук стріляв у перехожих. І другий «ляпас» - наш герой ще й до всього є активним членом команди Порошенка, адже на останніх виборах балотувався під в окрузі № 13 від Блоку Петра Порошенка (Бог беріг лучан і Вальчук не став депутатом).
Чи будуть покарані винні і хто понесе відповідальність, ми побачимо найближчим часом, а сьогодні волиняни ставлять собі питання – чи має право така комісія атестувати працівників правоохоронних органів та чи потрібна вона взагалі?
Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
Щодо питання корупції в дитсадочках. В них це називається "добровільні внески".
Явка виборців на місцевих виборах була дуже низькою. В Україні явка на минулих місцевих виборах склала 46,62%
Ще у вересні 2013 ніщо не віщувало біди. Однак вже через місяць події стали розвиватися непередбачувано.
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.