![](/resize/60x60/r/files/blogs/2035u.jpg)
У цьому році на українській секції теж можна очікувати щось феєричне, з індіанцями, гімном, прапорами і батареєю пляшок "Дом Періньон" ціною у десять середніх українських пенсій штука. Але якщо раніше олігархічна участь хоча б на мінімальному рівні підтримувала інтерес західних інвесторів до країни, то зараз участь у Давоському форумі можна порівняти з участю "незалежної Монголії" у зимовій олімпіаді. Незалежної у тому плані, що від неї нічого не залежить.
читайте у блозі
Україна просто зникла з економічної карти світу. І цю загадку не розгадає навіть Давос
Всесвітній економічний форум у Давосі в колишні часи радував заїжджу журналістську тусовку смачними олігархічними сніданками. От тільки якщо українські олігархи дивували гостей сніданками гурмана, то українські чиновники пригощали високих гостей нашої секції пісними ланчами у вигляді порожніх обіцянок, присмачених солоною…
23 Січня 2019 16:28
У Кракові поляки напали на компанію українців і відрізали 17-річному хлопцю палець мачете
Сьогодні 11:12
Сьогодні 11:12
ЗСУ за добу відмінусували 1 110 окупантів та 36 ББМ
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
У місті на Волині в кар’єрі виявили тіло жінки
Сьогодні 10:06
Сьогодні 10:06
У Луцьку провели творчий воркшоп для жінок-лідерок області
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49