![](/resize/60x60/r/files/blogs/1309u.jpg)
КОЛИ БУДЕ ГАРЯЧА ВОДА? А ЧИ БУДЕ ВЗАГАЛІ? ЯК ЕКОНОМИТИ НА ТЕПЛІ?
Такого змісту запитання, останнім часом, чи не у кожного лучанина на вустах...
Відповідь на ці запитання потрібно шукати у авторів "всеукраїнського субсідіювання населення"!!!
"Кожен четвертий українець отримав субсидію!", "Кількість українців, що отримують субсидії, збільшується!", "Ми максимально спростили процедуру оформлення субсидій!
"Чи не щотижня ми все це чули з екранів телевізорів... Але кожен думаючий українець чи то в місті, чи в селі розумів, що це шлях в нікуди, шлях до колапсу! Мені неодноразово доводилось чути, спілкуючись з людьми, про те, що такими методами ситуацію із подорожчанням енергоносіїв не вирішиш! А як же потрібно було діяти? На мою думку і на думку багатьох з ким спілкувався потрібно направляти фінансовий ресурс не на субсидії, а впроваджувати заходи, які б були направлені і дозволили споживати газу менше!
Потрібно стимулювати українців до заощадження, бо в наявній ситуації із субсидіями економити немає сенсу і немає можливості! Пригадується мені, як рік назад п.Яценюк обмовився під час своїх недільних десяти хвилин на каналі "1+1" про те, що півмільярда гривень буде спрямовано на фінансування встановлення лічильників тепла у багатоквартирних будинках! Але тих грошей так ніхто і не побачив... А маючи такі прилади обліку тепла можна економити на обігіріві квартир приблизно 30%!!! При наявності індивідуального теплового пунк ту (ІТП) у будинку з централізованим опаленням 50% і більше, а якщо такий будинок утеплити та встановити сучасні вікна, ця цифра збільшиться до 70%!!!
Наведу приклад: У Луцьку в тих будинках, де немає лічильників, ціна становить - 15,62 грн! Де є лічильники - 10,0 грн! А де стоїть ІТП та будинок утеплений - 5,62 грн!!!Ось куди потрібно спрямовувати кошти панове реформатори-урядовці! Тоді б не потрібно було субсидій і ДКП "Луцьктепло" мало б кошти для розрахунків за газ!!! Ми просто споживали б газу менше і відповідно менше б платили не потребуючи субсидій!.. Тим часом, коли урядовці торік в Києві язиками говорили, лучани протягом 2015 року,
разом із активістами ГО "Самопоміч" завдяки проекту "ЕНЕРГООЩАДНЕ МІСТО",
до якого згодом долучилася і міська влада, встановили 82 лічильники тепла у багатоквартирних будинках та 38 лічильників у під'їздах!!! Таким чином, кількість приладів обліку тепла у Луцьку зросла на 60% за рік, при тому, що за увесь попередній час, за всі роки у Луцьку
було обладнано лише 200 будинків!
Якщо порахувати детальніше, то приблизно 5000 сімей в Луцьку отримали можливість обліковувати кількість спожитого тепла і
економити до 30% на теплопостачанні!!! А що саме головне - проект діє і далі, і ми рухаємося вперед!
Такого змісту запитання, останнім часом, чи не у кожного лучанина на вустах...
Відповідь на ці запитання потрібно шукати у авторів "всеукраїнського субсідіювання населення"!!!
"Кожен четвертий українець отримав субсидію!", "Кількість українців, що отримують субсидії, збільшується!", "Ми максимально спростили процедуру оформлення субсидій!
"Чи не щотижня ми все це чули з екранів телевізорів... Але кожен думаючий українець чи то в місті, чи в селі розумів, що це шлях в нікуди, шлях до колапсу! Мені неодноразово доводилось чути, спілкуючись з людьми, про те, що такими методами ситуацію із подорожчанням енергоносіїв не вирішиш! А як же потрібно було діяти? На мою думку і на думку багатьох з ким спілкувався потрібно направляти фінансовий ресурс не на субсидії, а впроваджувати заходи, які б були направлені і дозволили споживати газу менше!
Потрібно стимулювати українців до заощадження, бо в наявній ситуації із субсидіями економити немає сенсу і немає можливості! Пригадується мені, як рік назад п.Яценюк обмовився під час своїх недільних десяти хвилин на каналі "1+1" про те, що півмільярда гривень буде спрямовано на фінансування встановлення лічильників тепла у багатоквартирних будинках! Але тих грошей так ніхто і не побачив... А маючи такі прилади обліку тепла можна економити на обігіріві квартир приблизно 30%!!! При наявності індивідуального теплового пунк ту (ІТП) у будинку з централізованим опаленням 50% і більше, а якщо такий будинок утеплити та встановити сучасні вікна, ця цифра збільшиться до 70%!!!
Наведу приклад: У Луцьку в тих будинках, де немає лічильників, ціна становить - 15,62 грн! Де є лічильники - 10,0 грн! А де стоїть ІТП та будинок утеплений - 5,62 грн!!!Ось куди потрібно спрямовувати кошти панове реформатори-урядовці! Тоді б не потрібно було субсидій і ДКП "Луцьктепло" мало б кошти для розрахунків за газ!!! Ми просто споживали б газу менше і відповідно менше б платили не потребуючи субсидій!.. Тим часом, коли урядовці торік в Києві язиками говорили, лучани протягом 2015 року,
разом із активістами ГО "Самопоміч" завдяки проекту "ЕНЕРГООЩАДНЕ МІСТО",
до якого згодом долучилася і міська влада, встановили 82 лічильники тепла у багатоквартирних будинках та 38 лічильників у під'їздах!!! Таким чином, кількість приладів обліку тепла у Луцьку зросла на 60% за рік, при тому, що за увесь попередній час, за всі роки у Луцьку
було обладнано лише 200 будинків!
Якщо порахувати детальніше, то приблизно 5000 сімей в Луцьку отримали можливість обліковувати кількість спожитого тепла і
економити до 30% на теплопостачанні!!! А що саме головне - проект діє і далі, і ми рухаємося вперед!
читайте у блозі
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Поліція розшукує безвісти зниклого 78-річного волинянина
Сьогодні 12:34
Сьогодні 12:34
Латвія забороняє в'їзд автомобілів на білоруських номерах
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
На Волині 15-річний скутерист збив пішохода
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01