Робота пенітенціарної системи у Волинській області: Вихідні дні у виховній колонії на Волині
![](/resize/300x200/r/files/posts/2015/12-10/49253-23u.jpg)
Під час вихідних днів в установах Волині відбулися культурно-масові та фізкультурно-спортивні заходи із засудженими.
Так, в Ковельській виховній колонії за участю Голови Ради центру профілактики «Вибір-10» Валерія Рябухи, старшого викладача кафедри загально-юридичних дисциплін Чернігівської юридичної академії Державної пенітенціарної служби України Дмитра Шевченка та курсантів академії Оксани Клещ і Дарини Щекотіхіної проведені тренінгові заняття. У школі підготовки засуджених до звільнення відбулося лекційне заняття на тему: «ЗУ «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк»».
В Маневицькій виправній колонії №42 відбулася зустріч засуджених з представниками релігійної організації «Ковчег». В кімнатах виховної роботи із засудженими відділень СПС проведено лекції на теми: «Порядок настання та застосування заохочувальних норм законодавства», «Праця засуджених до позбавлення волі».
В Цуманській виправній колонії №84 між засудженими відділення №1відбувся турнір з шахів та шашок. В кімнатах виховної роботи провели лекції: «6 грудня – День української армії. Історія українського війська».
Протягом вихідних днів в Луцькому СІЗО відбулася зустріч з представниками Української місії «Благовістя». У вільний час засуджені читали пресу, художню літературу та переглядали телепередачі.
Так, в Ковельській виховній колонії за участю Голови Ради центру профілактики «Вибір-10» Валерія Рябухи, старшого викладача кафедри загально-юридичних дисциплін Чернігівської юридичної академії Державної пенітенціарної служби України Дмитра Шевченка та курсантів академії Оксани Клещ і Дарини Щекотіхіної проведені тренінгові заняття. У школі підготовки засуджених до звільнення відбулося лекційне заняття на тему: «ЗУ «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк»».
В Маневицькій виправній колонії №42 відбулася зустріч засуджених з представниками релігійної організації «Ковчег». В кімнатах виховної роботи із засудженими відділень СПС проведено лекції на теми: «Порядок настання та застосування заохочувальних норм законодавства», «Праця засуджених до позбавлення волі».
В Цуманській виправній колонії №84 між засудженими відділення №1відбувся турнір з шахів та шашок. В кімнатах виховної роботи провели лекції: «6 грудня – День української армії. Історія українського війська».
Протягом вихідних днів в Луцькому СІЗО відбулася зустріч з представниками Української місії «Благовістя». У вільний час засуджені читали пресу, художню літературу та переглядали телепередачі.
Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія.
Напередодні Нового року Волинська обласна організація Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби України організувала новорічний ранок для дітей…
В рамках вихідного дня християнський гурт «Маханаїм» виступив з концертною програмою для засуджених Маневицької виправної колонії №42. Благодійний концерт для…
Перекрито 11 каналів доставки заборонених предметів до установ виконання покарань Волинської області
Напередодні Новорічних та Різдвяних свят засуджені, які утримуються в установах виконання покарань та Луцькому слідчому ізоляторі, активізують діяльність щодо налагодження…
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.